П'ятниця, 17.05.2024, 05:05

«  Червень 2016  »

Головна » 2016 » Червень » 21 » Звіт про роботу мовного загону «Friendship» при таборі відпочинку з денним перебуванням «Козачата»

Звіт про роботу мовного загону «Friendship» при

таборі  відпочинку з денним перебуванням

«Козачата»

1. Терміни роботи: 02 червня-15 червня 2016 ( 10 днів)
  2. Кількість учнів: 24 особи
  3. Клас: 5,6,7 класи
  4. Вчителі, залучені до проекту: 4 особи ( Гарбар І.В. – вчитель англійської мови, Сановська Н.В. – вчитель англійської мови, Дубець Г.А. -  вчитель німецької мови, Янюк А.М. – вчитель української мови).
  5. Технічне оснащення: 1 комп’ютер, доступ до мережі Інтернет, мультимедійний проектор.
  6. Екскурсії: до міського парку,  кінотеатру, стадіон «Колос», районної бібліотеки.
  7. Урочисте відкриття та закриття проекту.
  8. Щоденні тематичні заняття англійською мовою за планом

Свою роботу літній мовний табір розпочав 2 червня відповідно до запланованих тематичних днів, а саме: «День знайомства», «Культура англомовних країн», «Музика», «Спорт», «Екологія», «Ігри та розваги»,  «Мистецтво», «День дружби». Завдяки чому вдалося створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови.

Для того, щоб заняття в таборі були цікавими вчителі мовного загону користувалися рекомендаціями Міністерства освіти, щодо проведення мовних таборів, а також методичною розробкою для літніх мовних таборів з англійської мови «Талановита молодь Великобританії та України» видавництва  Pearson-Dinternal. Під час тематичних заходів використовувались фільми англійською мовою, мультимедійні презентації «Англомовні країни – культура та традиції», відео кліпи американських та англійських виконавців, детальні інструкції для проведення популярних ігор та розваг на свіжому повітрі, популярних серед молоді англомовних країн. Користувалися популярністю заняття з виготовлення виробів, які символізують англомовні країни та Україну.

Заняття із вчителями змінювалися рухливими формами роботи на свіжому повітрі та пізнавальними екскурсіями.

У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи. Ігри навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному, вболівати за товариша.

Закриття табірної зміни відбулося у вигляді фінального концерту, на якому діти показали все, чому навчилися, рухливими іграми, нагородами за активну участь, а також презентацією проекту «Young Ukrainians are active and talented»

Висновок: літній мовний табір дав можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.

Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 1257 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0