Вівторок, 24.04.2018, 13:15

Головна » 2018 » Лютий » 9 » Зустріч з випускниками
Зустріч з випускниками

Вечір-зустрічі з випускниками

Щороку школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч.

У суботу, 3 лютого 2018 року, наш навчальний заклад зустрічав своїх вихованців різних років випусків та вчителів, які працювали у ньому із року його відкриття. Першим їх вітав директор школи В.В.Зінчук.

Теплими, щирими словами звертались учні 11-А та 11-Г класів до випускників, даруючи їм незабутні хвилини спогадів про дитинство, шкільні роки, дотепні жарти та музичні вітання.

Випускники з усіх кінців,

Що простяглись довкола,

Щоб наділитись планами своїх стремінь

Сьогодні з’їхались на традиційну зустріч в школу.

На сцену до слова були запрошені випускники, які закінчили школу 30, 20, 15, 10, 5 та рік тому. Своїми спогадами вони повернулися в незабутні роки юності, які назавжди залишилися у пам’яті.

А випускників привітали класні керівники, які «несли їм серце на долоні, а у самих сивіли скроні…»: Батура Л.І., Косюк Л.І., Волощук В.Ф., Муравська Т.В.

Під час зустрічі присутні переглянули слайди про випускників – учасників АТО, адже завдяки їм усі ми мали можливість під мирним небом Горохова зустрітись і поринути у спогади.

Назавжди у пам’яті усіх поколінь залишаються вчителі, які відійшли у вічність, але залишили зерна мудрого, вічного у своїх випускниках. Для них прозвучала пісня «Пам’яті вчителя» на слова С.С.Пилип’юк у виконанні автора музики І.О.Каська.

Свято зустрічі шкільних друзів було надзвичайно теплим, по-родинному затишним і щирим. А підготували його одинадцятикласники із класними керівниками  Чернець Л.М. та Зінчук Г.Й., співали та запальними танцями присутніх розважали наймолодші школярі – учні 1-В класу (класний керівник Стависька Н.І.), учні 5-11 класів, керівники Касько І.О. та Пилип’юк О.І. ведучими вечора були Годик Ірина та Пушинський Богдан.

Рівно через рік школа-гімназія знову радо вітатиме своїх вихованців, адже

Школа пам’ятає учнів, наче мати,

Це відома істинна буття.

І тому так щиро зустрічі ми раді,

Бо шкільні роки – це на все життя.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 60 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0