Вівторок, 26.09.2017, 22:44

.

«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 30 » Зустріч з представниками вищих навчальних закладів
Зустріч з представниками вищих навчальних закладів

Відповідно до Угоди про співпрацю навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів та вищих навчальних закладів, з метою посилення профорієнтаційної роботи,  поглиблення партнерства між навчальними закладами, відбулася зустріч з педагогічним та учнівським колективами гімназії. На зустріч завітали науковці та студенти Тернопільського національного економічного університету, Луцького інституту розвитку людини університету «Україна», Горохівського коледжу ЛНАУ.

Під час зустрічі була підписана Угода про співпрацю між НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів та Луцьким інститутом розвитку людини університету «Україна». Директор школи-гімназії Зінчук В.В. та ректор ЛІРоЛУ Чижик В.В. урочисто підписали Угоду про співпрацю. Змістовними та корисними були виступи науковців ТНЕУ Ткачика Федора Петровича, кандидата економічних наук, доцента кафедри податків та фіскальної політики та Бондаренка Є.П., кандидата економічних наук, доцента кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ.

Генсецька Оксана Михайлівна, заступник директора з навчальної роботи Горохівського коледжу ЛНАУ презентувала історію розвитку та роботу закладу.

Категорія: Співпраця з навчальними закладами | Переглядів: 75 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0