П'ятниця, 17.05.2024, 06:38

«  Вересень 2023  »

Головна » 2023 » Вересень » 19 » Здобувачам освіти 9-11их класів презентували програму UPSHIFT
Здобувачам освіти 9-11их класів презентували програму UPSHIFT

UPSHIFT - це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, яка діє в понад 40 країнах світу. Вона надає молоді можливість навчатися за методологією Human-Centered Design (дизайн, орієнтований на людину) та отримувати ресурси для втілення своїх ідей у життя. Молодіжний центр Волині у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ІСАР Єднанням має на меті допомогти молоді перетворити їхні ідеї у реальні проєкти.

Координатори UPSHIFT презентували можливості програми в нашому освітньому закладі для здобувачів освіти 9-11их класів

Основні цілі та можливості програми UPSHIFT

Отримання знань з проєктної діяльності: Учасники програми навчаться ефективно вести проєкти, вдосконалюють навички командної роботи, розвивають лідерські якості, навчаться планувати та виконувати завдання.

Вирішення реальних проблем: UPSHIFT допомагає молоді визначити реальні проблеми, які вони хочуть вирішити в навчальному закладі, місті та громаді. Це може бути все, від соціальних питань до екологічних проблем.

Менторська підтримка та ресурси: Учасники отримують можливість консультуватися з досвідченими менторами та отримувати ресурси, необхідні для реалізації своїх ідей. Це включає в себе доступ до фінансових ресурсів та технічної підтримки.

Станьте частиною ком'юніті змінотворців: UPSHIFT об'єднує молодих людей, які прагнуть зробити світ кращим. Учасники стають частиною глобальної спільноти змінотворців, обмінюючись ідеями та досвідом з ровесниками з різних країн.

UPSHIFT спрямована на підлітків та молодь віком від 14 до 24 років, які мають бажання особистісно зростати та робити позитивні зміни у своєму оточенні. Програма сприяє побудові нових стосунків та формуванню спільноти однодумців, які об'єднуються навколо спільної мети - створення позитивних змін.

Для участі у програмі, молодь повинна об’єднатися у команди від 3 до 5 людей та подати опис проблеми, яка їх турбує. Це може бути будь-яка проблема, яка потребує рішення, будь то в навчальному закладі, громаді, місті або організації.

Усе починається з того, що молодіжні команди визначають проблеми, які вони хочуть вирішити. Важливо, що на вході UPSHIFT не працює з готовими рішеннями: вся програма побудована таким чином, щоб молоді люди навчились крок за кроком проходити шлях від “ми бачимо проблему” до “у нас є рішення”.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 52 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0