П'ятниця, 19.04.2024, 05:01

«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 19 » Засідання творчої групи вчителів початкових класів
Засідання творчої групи вчителів початкових класів

Вчителі Бойко Л.О., Ковальчук М.М., Боса Н.П., Крамарчук Г.Л. школи-гімназії протягом навчального 2016-2017 навчального року брали активну участь у роботі засідань творчої групи вчителів початкових класів району.

На базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Перемиль відбулося підсумкове засідання творчої групи вчителів початкових класів району «Формування в молодших школярів літературної компетенції засобами інтерактивних технологій».

Керівник творчої групи, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів Бойко Л.О. ознайомила всіх присутніх із планом проведення засідання, вмотивувала доцільність і необхідність його проведення.

Пушкар Т.Г., директор ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Перемиль, привітала учасників і презентувала роботу школи та вчителів початкових класів. У роботі методичного заходу взяла участь методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА Власюк Н.М.

У ході засідання члени творчої групи відвідали урок літературного читання у 4-му класі «Твоє коріння там, де ти народився. О.Кочубей «Володарка лісу», який підготувала і провела Пасічник Л.І., вчитель початкових класів.

Члени творчої групи мали можливість обмінятись досвідом роботи при проведенні методичного тренінгу вчителем початкових класів Пасічник Л.І.

Керівник творчої групи вчителів початкових класів району, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія» м.Горохів Бойко Л.О., у виступі  наголосила на важливості встановлення міжпредметних зв’язків у навчальному процесі з метою формування в учнів цілісного сприйняття навчального матеріалу, глибшого осмислення певних понять, позитивного ставлення до пізнання задля якісного здобуття освіти, а також зосередила увагу на формуванні в молодших школярів літературної компетенції засобами інтерактивних технологій.

Методист районного відділу освіти, молоді та спорту Власюк Н.М., підсумовуючи роботу, зауважила, що при проведенні засідань творчої групи вчителів початкових класів району протягом навчального року відбувалися різноманітні заходи, які сприяли розвитку компетентностей педагогів,  а також наголосила на важливості творчої особистості вчителя, робота якого спрямована на реалізацію змісту освіти .

Категорія: Методична робота | Переглядів: 663 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0