Середа, 22.11.2017, 19:14

«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 5 » Засідання педагогічної ради «Розвиток фахової компетентності педагога у контексті модернізації освіти»

Засідання педагогічної ради «Розвиток фахової компетентності педагога  у контексті модернізації освіти»

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися

Сенека

В навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів відбулася педагогічна рада «Розвиток фахової компетентності педагога у контексті модернізації освіти».

Фахова компетентність педагога – особистісні можливості вчителя, які дають змогу самостійно та ефективно реалізовувати мету педагогічного процессу. Етапи, типи та критерії фахової компетентності педагогів школи-гімназії розкрила у своїй доповіді Чонка Н.Є., заступник директора з навчально-виховної роботи.

В обговоренні доповіді взяли участь кваліфіковані педагоги закладу: Гань Т.А., учитель англійської мови, завідувач кафедри іноземних мов, Тимчук Н.В., учитель фізики, завідувач кафедри математики та інформатики, Дашкевич Л.З., учитель початкових класів, Трачук О.П., учитель трудового навчання, Луговська О.Я., соціальний педагог, практичний психолог.

Підводячи підсумки директор школи Зінчук В.В. зазначив, що найважливішим завданням освіти на сучасному етапі є підвищення якості виховання та навчання молоді, підготовка її до життя. Успішне вирішення цього завдання значною мірою залежить від вчителя, його фахової компетентності.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 77 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 5.0/1