П`ятниця, 24.11.2017, 08:49

«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 28 » Засідання педагогічної ради
Засідання педагогічної ради

27 лютого 2017 року відбулося засідання багатоступеневої педагогічної ради «Формування ключових компетентностей школярів в  умовах концепції Нової української школи». З доповіддю виступив заступник директора з навчально-виховної роботи Бочковський В.Д.

В обговоренні взяли участь:

Янюк Л.Б., вчитель української мови та літератури з питань розвитку здатності в школярів реагувати мовними засобами в широкому діапазоні соціальних та культурних контекстів.

Гарбар І.В., вчитель англійської мови, Дубець Г.А., вчитель німецької мови, Клачук О.В., вчитель польської мови дискутували з проблеми  формування в учнів здатності до спілкування іноземними мовами у широкому діапазоні соціальних і культурних контекстів.

Гамалійчук Н.Р.,вчитель математики, Жаловага І.Л, вчитель математики та інформатики провели діалог у форматі «наставник – молодий учитель» з математичної грамотності та інформаційно-цифрової компетентності для побудови школярами моделі для розв’язання проблем.

Пасічник Л.А., вчитель географії, природознавства акцентувала увагу на науковому  розумінні природи та здатності застосувати його учнями в практичній діяльності.

Зінчук Г.Й.,  Пукас Л.В., вчителі біології уміло дискутували про раціональне використання природних ресурсів, усвідомлення школярами ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини.

Волощук В.Ф., вчитель географії, економіки презентувала роботу з формування в школярів здатності до підприємницької діяльності, уміння генерувати нові ідеї, ініціативи та втілювати їх у життя.

Про стан попередження правопорушень з доповіддю виступила Бойко Л.О., заступник директора з навчально-виховної роботи.

Луговська О.Я., соціальний педагог, практичний психолог, в процесі обговорення зосередила увагу присутніх на попередженні девіантних форм поведінки.

Педрада пройшла в атмосфері діловитості та зацікавленості, завершилася прийняттям конкретного рішення, спрямованого на підвищення результативності навчально-виховного процесу.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 92 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0