П`ятниця, 24.11.2017, 08:49

«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 22 » Засідання кафедри вчителів початкових класів «Особливості нових вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи»

У школі-гімназії відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів, яке пройшло у формі «круглого столу» на тему «Особливості нових вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи».

В роботі методичного об’єднання взяли участь директор школи Зінчук В.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Бойко Л.О.

Розпочала засідання керівник кафедри вчителів початкових класів Боса Н.П., яка розкрила важливість і актуальність даного питання. Вчителі Позняковська О.С., Антонюк Л.В., Боса Н.П., Бабій О.Г., Дашкевич Л.З., Кулеша М.В.  ділилися досвідом роботи з даного питання.

Підвела підсумки засідання заступник директора з навчально-виховної роботи Бойко Л.О., яка акцентувала увагу, що нові вимоги до оцінювання навчальних досягнень молодших школярів розроблено на засадах компетентнісного підходу, який передбачає спрямованість навчального процесу на формування в учнів ключових і предметних компетентностей.

Директор школи Зінчук В.В. інформував про проект «Інтелект України».

Обговорено питання про доцільність і можливості його використання в початковій школі нашого навчального закладу.

Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 47 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0