П'ятниця, 17.05.2024, 11:18

«  Квітень 2021  »

Головна » 2021 » Квітень » 1 » Засідання атестаційної комісії
Засідання атестаційної комісії

31  березня 2021 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. Протягом атестаційного періоду вивчався досвід 17-ти педагогів. Кожен із тих, хто атестувався,  активно працював над комплексно-методичним забезпеченням освітнього процесу, апробував різноманітні традиційні і нетрадиційні форми проведення уроків, ефективні інноваційні технології, широкий спектр стратегій  навчання і мали змогу поділитися досвідом під час проведення місячника педагогічної майстерності, запросивши колег на відкриті уроки та заняття. Педагогічні працівники розробили власні сайти, підготували портфоліо,  розмістили актуальну інформацію щодо результатів педагогічної діяльності, працюють над їх наповненням. Члени атестаційної комісії відповідально провели роботу з вивчення рівня фахової компетентності педагогів, які атестуються, тому на підсумковому засіданні звучали лише окремі уточнюючі питання та щирі побажання подальших успіхів, плідної роботи, натхнення та здійснення творчих задумів. Адже атестація педагогічних працівників - це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету та престижності праці педагога.

Атестаційна комісія заслухала характеристики педагогів, які атестувались і з дотриманням вимог Типового положення про атестацію прийняла рішення щодо атестації педагогічних працівників. Як результат, 2 педагогам встановлено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії», 2   учителям  присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» та «спеціаліст другої категорії» , порушено клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти управління освіти, молоді, спорту, культури, соціального захисту та охорони здоров'я Горохівської міської ради про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» 2 працівникам, ще 2 про присвоєння педагогічного звання «старший учитель» , про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» 10 педагогам та про відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист» 4 педагогічним працівникам.

Тож вітаємо всіх педагогів, які атестувалися, з подоланням чергової сходинки до професійного олімпу. Бажаємо вам, дорогі вчителі, творчих успіхів на  нелегкій учительській ниві, талановитих і вдячних учнів, творчих здобутків Вам у подальшій професійній діяльності!

Категорія: Методична робота | Переглядів: 190 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0