Вівторок, 18.12.2018, 23:49

«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 27 » Волонтерська діяльність
Волонтерська діяльність

Національно-патріотичне виховання у навчальному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня гімназія» м. Горохів здійснюється на всіх етапах навчання, забезпечує всебічний розвиток, гармонійність і цілісність особистості, виховання громадяни на України, здатного до самостійного мислення, суспільного вибору діяльності.

Одним із напрямків роботи у нашій школі з національно-патріотичного виховання є виховання людини-патріота своєї держави.

Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що набуває сьогодні особливого значення. Якими б ми хотіли бачити своїх дітей? Чесними, вихованими, добрими людьми, які поважають старше покоління.

Волонтерська діяльність нашого освітнього закладу входить в структуру Учнівського самоврядування, зокрема є частиною роботи сектору «Милосердя». Юний волонтер завдяки соціальній діяльності, набуває практичні життєві орієнтири, досвід, оволодіває мистецтвом життєтворчості, саморозвитку особистості.

«Нехай в Україні буде мир!», «Допоможіть бійцям АТО!», «Повертайтесь живими!» - ці та інші лозунги ми чуємо щодня по телебаченню, на вулиці, у соцмережах… У цей важкий для країни час українці спільними зусиллями долають труднощі: одні до останнього мужньо захищають нашу землю, а інші допомагають забезпечити їм належні умови для виживання на війні. Люди збирають кошти, відправляють їжу, ліки, речі, листи в зону АТО, з радістю зустрічають своїх героїв, котрі повернулися зі Сходу. Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих, та не залишила байдужими дитячі серця.

Першу маскувальну сітку, учні, разом з вчителем трудового навчання Органістою Л.О., сплели, щойно на Донбасі спалахнуло полум’я антитерористичної операції. У цьому навчальному році ми передали волонтерам вже дев’яту сітку, до плетіння якої долучили учні як молодшої так і старшої школи.

На уроках трудового навчання дівчатка середніх класів з любов’ю виготовили фенічки-обереги, сувеніри-сердечка. Учні початкових класів намалювали безліч малюнків. Найбільші слова щирої вдячності та побажанні діти висловлюють у листах до воїнів.

Також ми взяли активну участь у районному святкуванні Дня Захисника України. Квітами привітали воїнів АТО та воїнів УПА, а також долучилися до акції щодо збору теплих шкарпеток солдатам на сході.

Наша школа-гімназія активно співпрацює з Горохівською спілкою учасників АТО «Щит». Нещодавно була проведена акція «Збір речей та їжі воїнам АТО», до якої долучились як учні, так і вчителі, зібравши чимало продуктів, закруток, овочів, засобів гігієни, теплих речей. Віталій Гладун висловив щиру вдячність нашому закладу на своїй сторінці у фейсбуці «Самі прочитали, самі зібрали, самі сплели, самі посортували, наплели, написали, а потім подзвонили і сказали: «Ми чули, що ви їдете, приїдьте заберіть. Чи вам завести і куди?» А також волонтери, на знак вдячності та згадку, вручили учням футбольний м’яч з автографами ветеранів команди «Динамо».

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 24 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0