Четвер, 09.05.2024, 11:53

«  Квітень 2023  »

Головна » 2023 » Квітень » 3 » Вітаємо переможців IV Конкурсу креативних  ідей учнівської молоді «ЗРОБИМО ВОЛИНЬ КРАЩОЮ»

31 березня в гостинній залі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся завершальний етап та нагородження призерів  IV Конкурсу креативних  ідей учнівської молоді «ЗРОБИМО ВОЛИНЬ КРАЩОЮ», який організовують представники факультету економіки та управління. До фінального етапу конкурсу, метою якого є надання школярам певного рівня фінансової грамотності, дійшов 71 проєкт учнів 65 шкіл Луцька та Волинської області. Цьогоріч, зважаючи на сьогоднішні реалії, підхід до організації конкурсу змінився. Упродовж 2022–2023 рр. конкурс розділився на два напрями: традиційна підготовка бізнес-плану, стартапу і більш творчий вектор, який дав змогу показати становлення економіки Волині. Гасло цьогорічного дійства – «Ми тут були завжди». Другий напрям охоплював такі підтеми: найвідоміші ремесла волинян, традиційні види економічної діяльності, історії відомих особистостей.

Уже вдруге за історію існування конкурсу креативних ідей учнівської молоді «ЗРОБИМО ВОЛИНЬ КРАЩОЮ» здобувачі освіти Горохівського ліцею №2 стали переможцями. Наші талановиті ліцеїстки, учениці 10-Б класу Кізлик Еліза та П’явка Марина разом із керівником , учителькою географії та економіки Валентиною Федорівною Волощук плідно працювали над написанням есе у форматі дослідницького проекту «Ми були завжди! Економічне становлення Волині – минуле та майбутнє» та обрали  напрям «Історії відомих особистостей, котрі мали вплив на економічний розвиток Волині».  За результатами оцінювання журі проєкт «Сергій Голдованський: праця з вірою в майбутнє України!» виборов призове llІ місце і був  відзначений дипломом та подякою Волощук В.Ф.,  а наші призери  отримали приємні подарунками від спонсорів та збірник есе.

Приємно, що робота наших учнів  увійшла у друковане видання, яке презентує економічне становлення Волині від минулого до майбутнього, історії відомих в Україні та за її межами підприємств із Волині та перспективних фірм, які на шляху розвитку.

Пишаємося вами, ліцеїстки! Дякуємо наставнику - Валентині Федорівні Волощук за результативну роботу з обдарованою молоддю, натхнення  та підтримку творчих обдарувань здобувачів освіти.

Бажаємо нових творчих здобутків, тільки позитивних емоцій, нових яскравих перемог та мирного життя у вільній та незалежній Україні.

Дякуємо кожному,  хто в надзвичайно складний час продовжує працювати над собою та розвивати свої таланти.

Категорія: Олімпіади та конкурси | Переглядів: 318 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0