Понеділок, 20.05.2024, 10:41

Веселковий зорепад надій

Школо моя, священна колиска,

Науки, любові й добра.

Де б не були б ми, далеко чи близько –

Наснагу черпаєм з твого джерела.

Згідно з планом роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів на 2013/2014 навчальний рік та з метою підтримки обдарованої учнівської молоді, творчо працюючих педагогів у навчальному закладі було організоване свято вшанування обдарованих учнів «Веселковий зорепад надій», яке відбулось 21 травня в приміщенні РД «Просвіта».

З привітальним словом до всіх присутніх звернувся директор школи Зінчук Володимир Володимирович, який подякував усьому колективу навчального закладу, учням та батькам за плідну працю на протязі 2013-2014 навчального року.

На святі був присутній начальник відділу освіти Горохівської РДА Білик Віктор Іванович, який за дорученням управління освіти і науки Волинської ОДА вручив диплом переможця у номінації  «Кращий заклад року» директору школи Зінчуку Володимиру Володимировичу, Почесні  грамоти  для директора школи та його заступників Банері З.А., Чонці Н.Є., Бойко Л.О. та,  подарував у шкільну бібліотеку колекцію книг В.Чорновола.

Також серед почесних гостей свята була  присутня секретар міської ради Ковальчук Наталія Василівна, яка привітала усіх присутніх із результативним навчальним роком та подарувала  грошові винагороди для «Учня року 2014», яким стала  Сасовець Аліна,  та «Вчителя року 2014» - Пукас Людмили Василівни.

Переможцям Всеукраїнських, обласних, районних олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, виставок були вручені Почесні грамоти у таких номінаціях «Обдарованість», «Інтелект», «Творчість», «Активіст», «Юний художник», «Золотий голос школи-гімназії», «Умілі руки», «Спортсмен».

Учителям-предметникам, які підготували обдарованих та талановитих дітей було вручено Почесні грамоти закладу.

За святу любов до своїх дітей, за підтримку й турботу, за терпіння й мудру науку, за розуміння проблем дітей і школи, за впевнений поступ разом із дітьми до творчих злетів і перемог у їхньому  житті батькам були вручені Подяки.

Протягом усього заходу святковий настрій дарували учасники художньої самодіяльності, а в холі РД «Просвіта» була розміщена виставка декоративно – прикладного та ужиткового мистецтва виконана умілими руками учнів та їх наставників.

Зі щирими словами подяки до педагогічного колективу та адміністрації школи звернулася Голова піклувальної ради Матвєєва Л.М. та мама учнів школи Мудрак Л. В..

Категорія: Традиції школи | Переглядів: 941 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 5.0/2