Вівторок, 14.05.2024, 17:28

«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 18 » Тиждень безпеки життєдіяльності
Тиждень безпеки життєдіяльності

Життя – найцінніше, що є у кожного з нас. Щоб його передчасно не втратити, щоб жити повноцінно, потрібно добре знати правила безпеки життєдіяльності. В рамках Тижня безпеки життєдіяльності (07.11.-11.11. 2016р.), який є  невід’ємною частиною навчально-виховного процесу у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів, проводиться ряд заходів, зокрема, відбулася зустріч із працівниками Горохівського РВ УДСНС України у Волинській області. Метою проведення заходів є вироблення в учнів умінь та навичок чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого  здоров’я та життя.

Головний державний інспектор Горохівського РВ УДСНС України у Волинській області Масловський O.А. та провідний інспектор Горбань А.П. провели з учнями 7, 8 та 9-х класів бесіди як правильно діяти при виникненні пожежі, під-час грози, сильного вітру, шкалах, при користуванні побутовими електроприладами, піротехнічними засобами, при виявленні  підозрілих предметів, та ознайомили учнів про правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Працівники ДПРЧ-9 м. Горохів продемонстрували учням пожежний автомобіль, спецодяг та способи гасіння пожежі, провели практичні заняття із гасіння умовного місця пожежі. Учні із цікавістю прослухали бесіди та взяли активну участь в гасінні «умовної пожежі».

Класними керівниками 1-4 класів було проведено:

- З учнями 1-их класів - бесіда на тему «Правильне і безпечне користування електроприладами»

- З учнями 2-их класів  - диспут «Джерела допомоги у небезпечних ситуаціях»

- З учнями 3-іх класів  - бесіда на тему «Безпека там, де ти живеш. Небезпечні місця для розваг»

- З учнями 4–их класів  - рольова гра «Вихід із небезпечних ситуацій поза межами домівки, школи. Рятувальні служби.»

Під час тижня основ безпеки життєдіяльності для учнів  5-6 класів  було проведено виховну годину за темою:”Основні правила поведінки при виникненні пожежі в квартирі”. В ході  виховної години класні керівники нагадали  учням про правила пожежної безпеки. Учні з’ясували причини виникнення пожеж, навчилися як дихати під час пожежі, в кінці заходу показали навички у вивченні правил пожежної безпеки.

Учні 7-Г класу з класним керівником Тимчук А.І. провели гру «Будь обережним на дорозі», де виступали в ролі - «Пішоходів», «Велосипедистів»,   «Пасажирів», «Водіїв». Кожна група учнів  презентувала свої повідомлення про правила поведінки на дорозі, повідомляла про це іншим групам, давала відповіді на запитання, які ставила їй  інша група. Також класний керівник нагадала учням про тиждень безпеки дорожнього руху.

З учнями 9-10-11 класів лікарем Горохівської  ЦРЛ  Шереметою О.М. проведено практичне заняття «Моделювання ситуації надання першої медичної допомоги при опіках, обмороженнях, кровотечах, переломах, зупинці дихання»;

З учнями 10-Г класу класним керівником Зінчук Г.Й.  проведена тематична вікторина з елементами бесіди «Життя - це наш безцінний скарб. То ж не залиш його без барв»

Учителем образотворчого мистецтва Бояркевич А.В. проведено конкурс малюнків на тему: „Дитина і вулиця”.

По класах проведені  батьківські збори, де було включено в повістку денну питання щодо запобігання невиробничого травматизму серед дітей.

На загальношкільній  лінійці було підведено підсумки Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 380 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 1.0/1