Середа, 19.12.2018, 00:27

«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 10 » «Свято Здоров’я»
«Свято Здоров’я»

На виконання листа Міністерства освіти та науки України про проведення уроку «Я обираю здорові звички», плану виховної роботи школи-гімназії та з метою продемонструвати школярам, що здоровий спосіб життя – це просто і важливо, а багатьох захворювань можна уникнути завдяки правильному харчуванню, фізичній активності, уникненню шкідливих звичок, відбулося «Свято Здоров’я» для учнів 5-6 класів.

Захід у формі віртуальної подорожі-гри в рамках загальношкільного проекту «Мотивований у школі – успішний в житті» був підготовлений та проведений учнями І(5-В) класу разом з класним керівником Ютіною Л.В. та вчителем музики Каськом І.О.

Через казкові персонажі лікаря Айболита , Плямки, Мухи, Мікробів, Бруднулі, Грипу, Ангіни, Вітамінів пропагувались здорові звички, як основа щасливого і успішного майбуття, ролі яких успішно виконали Борисюк Ольга, Юрчук Катерина, Степанюк Ірина, Мороз Дмитро, Мельничук Анастасія, Ковальчук Артем, Степанюк Павло, Мужик Владислав, Бойко Дмитро, Смаль Роман.

Веселу фізкультхвилинку з глядачами провели Лісові жителі свята – Мишка та Лисиця, ролі яких виконали Сілаєва Інна та Юрчук Катерина.

Віртуальна мандрівка до країни Здоров’я була здійснена через острів Бруднуль, Чарівний ліс, місто Режим Дня, місто Ліниве, в якому зустріла жителька й розповіла, що кожній речі потрібно мати своє місце. Цю роль виконала Семенюк Ангеліна.

З метою виховання уваги до свого здоров’я та самопочуття, ведучі свята Бойко Богдан та Тимчук Дмитро запропонували цікаві загадки.

Захід завершився піснею «Ми щодня для розрядки, всі виконуєм зарядку» у виконанні Мороза Дмитра та Бойка Богдана.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 129 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0