Понеділок, 13.05.2024, 06:28

«  Червень 2021  »

Головна » 2021 » Червень » 9 » Свято Останнього дзвоника-2021
Свято Останнього дзвоника-2021

Шкільне подвір’я забуяло цвітом.

Яка чарівна і тривожна мить!

Для когось-вкотре,

А для випускників- востаннє

Сьогодні шкільний дзвоник продзвенить.

Свято Останнього дзвінка ознаменувало собою закінчення навчального року. Щиро радіємо, що це свято вдалось провести в традиційному форматі.

Святкову лінійку відкривав директор школи – Зінчук Володимир Володимирович. Випускників супроводжували їхні класні керівники – Тимчук Алла Іванівна та Рузак Раїса Володимирівна. Право винести Державний Прапор України надалось кращим учням 11-х класів: Лозі Юлії, Степанюк Дарині, Яблонському Володимиру, Поліщуку Дмитру.

Зі словами Божого благословіння до всіх присутніх звернувся декан Горохівського деканату, настоятель Свято-Вознесенського храму отець Андрій. Діти також покладали квіти до хранительки нашого освітнього закладу – Матері Божої. Хвилиною пам’яті вшанували загиблого випускника школи – Феоктистова Сергія Олександровича.

На святі також оголосили кращих учнів та вчителів школи. Учнем року у номінації «Спортсмен року -2021» став Поліщук Дмитро (11-Г клас). За особливі досягнення в навчальній та науково-дослідній роботі ученицею року стала Івашко Олена(11-Г клас). Бойко Богдан (учень 8-В класу) став переможцем у номінації «Творчість та талант -2021». Кращим учителем року визнано Зінчук Галину Йосифівну за особливі досягнення в роботі з обдарованими учнями. У номінації «Команда науковців -2021» перемогла команда юних географів (керівник Чернець Л. М.) за результатами участі в обласному турнірі юних географів. В номінації «Творча команда – 2021» за результативну учать в Всеукраїнських та обласних творчих конкурсах переміг тандем фольклорно-етнографічного колективу «Оберіг» та зразкової літературно-драматичної студії «Симфонія слова» (керівники: Рузак Р. В., Бойко Л. О.)

Своїми талантами порадували учасники зразкової літературно-драматичної студії « Симфонія слова» (Рудь Дарина, Бацмай Петро, Степанюк Соломія). Саме вони розповіли про кольори кожного класу, які зливались  у веселку на шкільному подвір’ї.

Ансамбль 3-х класів подарував присутнім музичну композицію, а 4-В клас – танок.

Не обійшлось без вітального слова від першокласників та спогадів наших випускників. Зворушливо звучали слова батьків (Синюк Олесі Павлівни, Степанюка Василя Івановича).

Під пісню у виконанні Ірини Шоцької одинадцятикласники дарували квіти своїм вчителям.

Право подзвонити останній раз у цьому навчальному році мали кращі учні: Дядюк Юрій, Колесник Уляна, Близнюк Дарина, Псюк Володимир.

На цій ліричній ноті  Свято Останнього дзвінка було закінчено. Ми щиро радіємо за наших випускників і бажаємо їм нових звершень. А всім класам кажемо: «До зустрічі в новому навчальному році!»

Категорія: Традиції школи | Переглядів: 255 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0