П`ятниця, 24.11.2017, 08:49

«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 26 » Свято Коляди «Передзвони новорічно-різдвяних мелодій – 2017»
Свято Коляди «Передзвони новорічно-різдвяних мелодій – 2017»

«Коли життя знов набирає сили

У всі свята Вифлеєвська зірка хай палає

Шкільний наш рід і вся родина

В колядках Бога й Україну прославляє».

Саме такими словами ведучі Ріполовська Дарина та Цьопко Марія, учні 9-Г класу, розпочали свято.

Цикл новорічно-різдвяних свят від  Різдва Христового до Святого Водохреща прозвучали у віншуваннях, колядках і щедрівках фольклорно-етнографічного колективу «Оберіг», керівник Рузак Р.В.

Бурхливими аплодисментами зустрічали посівальників з 2-Б : Кривоніс Назарія, Гудзенка Захара, Форманюка Іллю, Савчука Тимофія.

Учнівським колективом 2-        Б класу виконані колядка «З неба Ангел сповіщає» та «Щедрівочка», а також щирі слова – вітання й побажання під керівництвом класного керівника Власюк Л.П., вчителя музики Пилип’юка О.І..

Приємні хвилини відпочинку дарувала сім’я Мартинюків (мама Мартинюк Ольга Василівна та учениця 2-В класу Мартинюк Соломія), які заспівали колядку «Небо і земля нині торжествують», а також учнівський колектив 2-В класу, класний керівник Антонюк Л.В.

Побажання сердечні та щирі, а також віночок колядок і щедрівок линули у виконанні учнівських колективів 5-их класів, класні керівники -  Солоненко О.Й., Гарбар І.В., Пасічник Л.А.; 6-их класів – Протальчук Г.В., Жаловага І.Л., Дубець Г.А.; 8-их класів – Янюк А.М., 9-Г класу – Пукас Л.В..

Дзвінкою колядою «Що то за предиво», всіх присутніх на святі вітала працівник школи Гергель Віра Степанівна.

Із року в рік бажали ведучі веселих свят, смачної куті, нової коляди і ніякої біди.

А завершили свято вчителі музичного мистецтва Касько І.О., Пилип’юк О.І. та вчитель трудового навчання Трачук О.П. музичним вітанням «Старий рік минає».

Заступник директора з виховної роботи Бойко Л.О. підвела підсумки свята й подякувала усім за підготовку.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 72 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0