Четвер, 09.05.2024, 18:09

«  Вересень 2022  »

Головна » 2022 » Вересень » 27 » Світлої пам’яті Наталії Павлівни Босої
Світлої пам’яті Наталії Павлівни Босої

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя вчителька, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів. Вміло вчила їх мудрості та відповідальності.
Боса Наталія Павлівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.
Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Наталію Павлівну — особистість справді неординарну, яскраву, невтомного і самовідданого вчителя, хорошого колегу. Наталія Павлівна була дуже енергійною людиною, великим працелюбом, гарною дружиною, люблячою донькою, сестрою, матір’ю та бабусею. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не скористаємося її мудрою порадою.
Колектив Горохівського ліцею висловлює співчуття з приводу передчасної смерті вчителя початкових класів, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Наталією Павлівною. Також висловлюємо щире, глибоке співчуття синам покійної, чоловіку, мамі, брату й усій родині.
Світла пам’ять про Наталію Павлівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів школи і залишиться назавжди у наших серцях.
Мій любий вчителю, ти тільки знай:
Любов до тебе житиме завжди,
У будь-яку годину пам’ятай:
Закладений тобою скарб в нас житиме віки.

Колектив Горохівського ліцею №2 Горохівської МР

Категорія: Педагогічний колектив | Переглядів: 234 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0