Вівторок, 26.09.2017, 23:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Форма входу

.

Пошук

Календар

«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Наше опитування

Чи подобається Вам сайт нашої школи???
Всього відповідей: 312
Головна » 2017 » Лютий » 14 » Список переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2016-2017н.р.
15:25
Список переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2016-2017н.р.

 

Список переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2016-2017н.р.

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Місце

Учитель

Інф. технології

Вавринюк Максим

ІІІ

Давидюк В.С.

Інф. технології

Кошлай Віталій

ІІ

Давидюк В.С.

Інф. технології

Антонюк Дмитро

ІІ

Давидюк В.С.

Інф. технології

Пасічник Іван

ІІІ

Давидюк В.С.

Історія

Скворцов Богдан

ІІ

Повзун В.М

Польська мова

Годик Ірина

І

Клачук О.В.

Українська мова

Колесник Ульяна

ІІІ

Пилипюк Г.В.

Українська мова

Ріполовська Дарія

ІІІ

Янюк Л.Б.

Українська мова

Гребенюк Оксана

ІІІ

Пилипюк Г.В.

Українська мова

Дубець Ірина

ІІ

Янюк Л.Б.

Екологія

Кравчук Любомир

І

Пукас Л.В.

Екологія

Гайдук Богдана

І

Зінчук Г.Й.

Хімія

Савка Іван

І

Савка Л.І.

Хімія

Круковська Марія

ІІ

Савка Л.І.

Хімія

Гайдук Анна

І

Чонка Н.Є.

Хімія

Вольчинський Павло

ІІІ

Савка Л.І.

Німецька мова

Дубець Ірина (10)

І

Дубець Г.А.

Німецька мова

Ріполовська Дарія

І

Дубець Г.А.

Німецька мова

Сегеда Каріна

І

Дубець Г.А.

Німецька мова

Натанчук Соломія

І

Дубець Г.А.

Німецька мова

Годик Ірина

І

Дубець Г.А.

Фізика

Касько Анна

І

Тимчук Н.В.

Фізика

Заєць Владислав

ІІ

Тимчук Н.В.

Фізика

Ярема Володимир

ІІ

Тимчук Н.В.

Фізика

Антонюк Дмитро

І

Тимчук Н.В.

Фізика

Билинь Олег

ІІ

Тимчук С.І.

Англійська мова

Кузмінська Олександра

І

Гань Т.А.

Англійська мова

Ріполовська Дарія

І

Гарбар І.В.

Англійська мова

Дубець Ірина

І

Гарбар І.В.

Англійська мова

Гребенюк Оксана

І

Гань Т.А.

Біологія

Заєць Владислав

ІІІ

Пукас Л.В.

Біологія

Вольчинський Павло

ІІ

Пукас Л.В.

Біологія

Скворцов Богдан

ІІ

Зінчук Г.Й.

Біологія

Гайдук Анна

І

Пукас Л.В.

Біологія

Денисюк Владислав

ІІ

Зінчук Г.Й.

Астрономія

Антонюк Дмитро (11)

ІІІ

Тимчук Н.В.

Астрономія

Гребенюк Оксана (11)

І

Тимчук Н.В.

Трудове навчання

Корінецький Назарій

І

Трачук О.П.

Трудове навчання

Курда Інна

І

Органіста Л.О.

Трудове навчання

Круковська Марія

ІІ

Органіста Л.О.

Економіка

Степанюк Володимир

І

Волощук В.Ф.

Економіка

Скворцов Богдан

І

Волощук В.Ф.

Економіка

Дубець Катерина

ІІ

Волощук В.Ф.

Математика

Гудзенко Денис

ІІ

Жаловага І.Л.

Математика

Колесник Уляна

І

Жаловага І.Л.

Математика

Заєць Владислав

ІІ

Гамалійчук Н.Р.

Математика

Билинь Олег

ІІ

Гамалійчук Н.Р.

Географія

Заєць Владислав

І

Пасічник Л.А.

Географія

Степанюк Володимир

ІІ

Пасічник Л.А.

Інформатика

Антонюк Дмитро

І

Давидюк В.С.

Інформатика

Ярема Володимир

І

Давидюк В.С.

Інформатика

Кошлай Віталій

І

Давидюк В.С.

Інформатика

Вавринюк Максим

ІІ

Давидюк В.С.

Інформатика

Пасічник Іван

ІІ

Давидюк В.С.

 

Категорія: Олімпіади та конкурси | Переглядів: 77 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: