Вівторок, 14.05.2024, 19:59

«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 18 » Спільне засідання творчої групи вчителів початкових класів
Спільне засідання творчої групи вчителів початкових класів

На базі навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія» м. Горохів відбулося спільне засідання творчої групи вчителів початкових класів району,  міжшкільного  методичного об'єднання  вчителів початкових класів «освітній округ»  та кафедри вчителів  початкових класів «Від творчого вчителя до компетентного учня», керівниками яких є Бойко Л.О., Ковальчук М.М.,    Боса Н.П.

Зінчук В.В. ,директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів, привітав учасників і презентував роботу кафедри вчителів початкових класів. У роботі методичного заходу взяла участь методист  районного відділу освіти , молоді та спорту Власюк Н.М.

У ході засідання Бойко Л.О ознайомила  присутніх з  методичними  рекомендаціями  щодо проведення контрольних робіт з літературного читання . Учителі працювали в групах над складанням текстів  і завдань до контрольної роботи № 7 «Робота з літературним твором». В результаті  практичного заняття опрацьовано вимоги і розроблено контрольні роботи для 2- 4 класів.

Члени творчої групи Ковальчук М.М. та Вілюк С.М. запропонували твори сучасних дитячих письменників відповідно до оновленого кола читання у початкових класах, які можна опрацювати на уроках літературного читання.

Учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Перемиль Пасічник Л.І. інформувала про методику організації учнів над написанням твору-есе в 3-4 класах. Вправу «Коло ідей» з написання есе провела Сокальська Л.М., учитель ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Озерці.

Керівник міжшкільного методичного об'єднання учителів початкових класів Ковальчук М.М. запросила колег до обміну досвідом роботи з реалізації вимог до оновлених програм початкової школи. Методами і прийомами роботи  поділилися учителі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м. Горохів Семенюк Т.П. , Боса Н.П., Власюк Л.П., Антонюк Л.В., Бабій О.Г., Дашкевич Л.З., учителі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерці Пальчук О.П., Сокальська Л.М.,  учитель ЗОШ І-ІІ ступеня с. Скобелка Гладун О.О.

Методист районного відділу освіти, молоді та спорту  Власюк Н.М., підсумовуючи роботу спільного засідання, зауважила, що відбулася конкретна ділова розмова про оновлені програми та наголосила на важливості творчої особистості вчителя, робота якого спрямована на реалізацію змісту освіти .

Категорія: Методична робота | Переглядів: 378 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0