П`ятниця, 23.02.2018, 05:30

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 9 » Шкільний конкурс юних читців поезій Тараса Шевченка
Шкільний конкурс юних читців поезій Тараса Шевченка

З  метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, формування естетичного смаку у підростаючого покоління, виявлення та підтримки обдарованих дітей, опанування багатством української мови та літератури, у школі був проведений конкурс юних читців поезій Тараса Шевченка, присвячений 204-й річниці від Дня народження, в якому взяло участь 35 учнів 2-11 класів та 5 учасників зразкової літературно-драматичної студії «Симфонія слова». Усі учасники конкурсу виявили належний рівень виконавської майстерності, а саме: дикцію, вміння самовиразитись у ролі, вміння розкрити образ. Кожен з учасників мав відповідний костюм або елемент костюма.

Високий художній рівень виконавської майстерності виявили учасники зразкової літературно-драматичної студії «Симфонія слова» Бойко Богдан, Колесник Уляна, Присяжна Анна та учні Гань Анастасія (2-А), Мартинюк Марія (10-Г).

Основи художнього читання продемонстрували учасник зразкової літературно-драматичної студії «Симфонія слова» Кукевич Вікторія, Ромащук Ірина та учні Ткаліченко Анна (7-Г), Остапенко Артем (3-Б), Форманюк Ілля (3-Б), Калахан Марія (3-А), Петрушко Юлія (11-А), Черній Роксолана (9-А).  Вільним володінням на сцені відзначилися Сусь Анна (6-Г), Степанюк Ірина (5-В), Борисова Галина (9-А), Гороть Станіслав (4-А), Мандригеля Девід (3-Б).

Вітаємо переможців та лауреатів конкурсу:

(серед учнів 2-4 класів)

І місце - Гань Анастасію, ученицю 2-А класу

ІІ місце - Остапенка Артема, учня 3-Б класу

Форманюка Іллю, учня 3-Б класу

Калахан Марію, ученицю 3-А класу

ІІІ місце - Горотя Станіслава, учня 4-А класу

Мандригелю Девіда, учня 3-Б класу

(серед учнів 5-8 класів)

І місце - Бойка Богдана, учня 5-В класу, учасника зразкової літературно-драматичної студії «Симфонія слова»

Колесник Уляну, ученицю 8 -Г класу, учасника зразкової літературно-драматичної студії «Симфонія слова»

ІІ місце - Кукевич Вікторію, ученицю 6-Г класу, учасника зразкової літературно-драматичної студії «Симфонія слова»