Неділя, 21.10.2018, 20:33

«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 4 » Розширене засідання Учнівської ради
Розширене засідання Учнівської ради

Ми живемо у світі, який стрімко розвивається, у світі, де кожний ранок нового дня народжує нові ідеї для побудови майбутнього. І основна складова цього світу – це суспільство; це людина, яка має в собі високий потенціал, вірить у свою справу і чітко знає, чого хоче у цьому житті. Але розпочата справа вимагає головного – досвіду, нового досвіду, набутого в процесі власних вчинків і помилок.

Базою такого досвіду для школярів стає учнівське самоврядування, яке створює лідерів і готує їх до дорослого життя. Лідерами не народжуються і не стають – лідери роблять самі себе.

Шкільне самоврядування нашого освітнього закладу допомагає учням організувати власне життя і життя своїх товаришів, зробити його цікавішим, змістовнішим.

1 жовтня 2018 р. відбулося розширене засідання Учнівської ради, на якому були присутні члени Учнівської ради, старостат, дирекція школи, вчителі.

На порядок денний виносились такі питання:

1. Презентація структури учнівського самоврядування школи.
  2. Результати голосування (І етапу) в учнівських колективах.
  3. Виступ кандидатів на посаду голови Учнівської ради.
  4. Вибори голови Учнівської ради.

Засідання розпочала педагог-організатор Кухарук Ольга Володимирівна, яка розповіла про структуру учнівського самоврядування школи, а також підвела підсумки голосування в учнівських колективах.

Кандидатами на посаду Учнівської ради стали такі учні:

Зубкевич Марта, учениця 8-В класу

Присяжна Анна, учениця 10-Г класу

Музика Іванна, учениця 10-Г класу

Кожен з них мав можливість представити себе, а також розповісти усім присутнім про свій план роботи на посаді голови Учнівської ради.

Після підрахунків голосів, згідно з протоколом лічильної комісії, за результатами голосування головою Учнівської ради стала Присяжна Анна.

Ми бажаємо новообраному голові наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді, очікуємо приємних нових змін в нашій школі.

Категорія: Учнівсьне самоврядування | Переглядів: 44 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0