Вівторок, 14.05.2024, 08:52

«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 24 » Родинне свято «Прощавай,  наш перший клас»
Родинне свято «Прощавай,  наш перший клас»

У житті найкращий – перший клас,

Через те, що ви тут – перший раз,

Перший раз – підручник, зошит – перший раз.

Вперше тут для нас луна дзвінок,

Вперше він покликав на урок.

21 травня 2019р у перших класах нашого освітнього закладу відбулося родинне свято «Прощавай, наш перший клас».

Мандрівку містом Знань здійснили здобувачі освіти 1-А класу разом з першою вчителькою Босою Н.П. та вчителями-предметниками. На першій зупинці «Провулок Читанковий» декламували вірші про школу, побували у «Казковому дивосвіті», відгадували загадки.

Під час свята всіх присутніх першокласники потішили шкільними сценками, піснями. На другій зупинці «Майдан української мови» на дітей чекали цікаві навчальні ігри. Третя зупинка «Перехрестя веселих забав» запам’яталася різноманітними конкурсами, змаганнями спритних. Четверта зупинка – «Вулиця Розумників» зустріла  героїв свята цікавими завданнями. Завершилося свято дзвінкими веселими словами «Літо! Канікули!»  та врученням Дипломів першокласника від першої вчительки.

Попрощалися з першим класом та першою книгою – Букварем учні  1-Б класу. Цікаве свято «Прощавай, Букварику»   підготувала вчитель Бабій О.Г.  разом зі своїми вихованцями. Діти декламували вірші, співали пісні. Розпочиналося свято цікавим рапортом про те, скільки вивчено літер українського алфавіту, списано в зошитах сторінок, загублено поганих звичок, як живе клас, який  не збирається зупинятись на досягнутому. Увазі присутніх пропонувались веселі сценки зі шкільного життя.  Гостями свята були «підручники», ролі яких майстерно виконали п’ятикласники. Учням 1-Б класу були вручені Дипломи першокласника.

Під час заходу у перших класах нестандартні форми роботи у вигляді свята-вечірки «The ABC Party» провели вчителі англійської мови Оніщук Бацмай С.В. та Сарновська Н.В.. Учні декламували вірші про англійську мову, алфавіт, про школу й навчання, рахували й розповідали про улюблені кольори й ділилися тим, що вже вміють робити, описували своїх домашніх улюбленців, розповідали про сім’ю, співали й танцювали. Свято супроводжувалося цікавою відео-презентацією.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Бойко Л.О.

Переглядів: 293 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0