Вівторок, 17.07.2018, 10:14
Вітаю Вас Гость | RSS

Форма входу

Пошук

Календар

«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наше опитування

Чи подобається Вам сайт нашої школи???
Всього відповідей: 350
Головна » 2018 » Червень » 25 » Педрада про випуск учнів 11-их класів
14:18
Педрада про випуск учнів 11-их класів

Навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ

ступеня-гімназія  м.Горохів

ПРОТОКОЛ

22.06. 2018  №10                                                 м. Горохів

спільного засідання педагогічної та ради школи

Голова – Зінчук В.В.

Секретар – Гарбар І.В.

Присутні:     45 чол. (список додається)

Порядок денний:

  1. Про випуск учнів 11-х класів зі школи та нагородження випускників золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні», срібною медаллю «За досягнення у навчанні» (інформація директора школи).
  2. Про нагородження Похвальними грамотами «За особливі досягнення у вивченні навчальних предметів» (інформація директора школи).
  1. СЛУХАЛИ:

     Зінчука Володимира Володимирова, директора школи, який проаналізував результати державної підсумкової атестації учнів за курс старшої школи, наголосив, що випуск та нагородження учнів 11 класу здійснюється до Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014  №1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 року за №157/26602, листа МОН України від 13.03.2017р. №1/9-149 «Про орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти  у 2017-2018 навчальному році» та  наказу Міністерства освіти і науки України №94 від 08.02.2016 року, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», затвердженого наказом МОН  України від 17.03.2015року № 306, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 березня 2015 за № 354/26799), Порядку переведення учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої  освіти (наказ МОН №762 від 14.07.2015р., зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015р. за № 924/27369)

 

ВИСТУПИЛИ:

Зінчук Г.Й., класний керівник 11-Г класу та Чернець Л.М., класний керівник 11-А, які проінформували про рівень навчальних досягнень випускників старшої школи під час державної підсумкової атестації та річного оцінювання, всі атестовані. Зокрема підкреслила, що за період навчання  у 10, 11 класах досягли високих успіхів у навчанні  і за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають у навчальні досягнення 10, 11, 12 балів: Дубець Ірина Володимирівна, Скворцов Богдан Олександрович, Ярема Володимир Віталійович, а учениця 11-Г класу, Годик Ірина Вікторівна має  9 балів з ДПА з англійської мови.

 

1. УХВАЛИЛИ:

  1. Випустити зі школи, видати атестат особливого  зразка про повну загальну середню освіту та нагородити золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні»
  1. Дубець Ірину Володимирівну
  2. Скворцова Богдана Олександровича
  3. Ярему Володимира Віталійовича
  1. Випустити зі школи, видати атестат особливого  зразка про повну загальну середню освіту та нагородити срібною медаллю «За досягнення у навчанні» Годик Ірину Вікторівну.
  2. Випустити зі  школи і видати атестати про повну загальну освіту:
  1. Адамчуку Василю Ростиславовичу
  2. Гайдук Богдані Олександрівні
  3. Денисюку Владиславу Сергійовичу
  4. Дмитруку Володимиру Леонідовичу
  5. Завадській Тетяні Олександрівні
  6. Карпевич Анастасії Андріївні
  7. Павлюку Василю-Владиславу Вячеславовичу
  8. Пушинському Богдану Валерійовичу
  9. Симчуку Тарасу Ігоровичу
  10. Ткачук Богдані Віталіївні
  11. Турчину Павлу Володимировичу
  12. Худзику Михайлу Тарасовичу
  13. Яворському Роману Васильовичу
  14. Андрійкович Ірині Ярославівні
  15. Вовняр Віті Василівні
  16. Вовняру Віталію Васильовичу
  17. Дідіцькому Назару Миколайовичу
  18. Ковальчуку Володимиру Петровичу
  19. Криштальській Ользі Валеріївні
  20. Макаревичу Роману Леонідовичу
  21. Молочник Юлії Олегівні
  22. Парій Олені Вячеславівні
  23. Петрушко Юлії Володимирівні
  24. Узарук Юлії Володимирівні
  25. Цьопко Тетяні Василівні

 

2. СЛУХАЛИ:

Зінчука Володимира Володимирова, директора школи, який ознайомив з Положенням про Похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та Похвальну грамоту «За особливі досягнення  у вивчені окремих предметів» (наказ МОН від 07.02.2012 №1115 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21.02.2012 №271/20584.

2.ВИСТУПИЛИ:

Зінчук Г.Й., класний керівник 11Г класу, яка зазначила, що відповідно до Положення  про Похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та Похвальну грамоту «За особливі досягнення  у вивчені окремих предметів» (наказ МОН від 07.02.2012 №1115 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21.02.2012 №271/20584), ряд учнів 11Г класу відповідають вимогам щодо нагородження Похвальною грамотою «За особливі досягнення  у вивчені окремих предметів», а саме:

  1. Гайдук Богдана Олександрівна, за особливі успіхи у вивченні екології та художньої культури;
  2. Годик Ірина Вікторівна, за особливі успіхи у вивченні екології;
  3. Денисюк Владислав Сергійович, за особливі успіхи у вивченні екології та біології;
  4. Дмитрук Володимир Леонідович, за особливі успіхи у вивченні технологій;
  5. Дубець Ірина Володимирівна, за особливі успіхи у вивченні англійської мови, інформатики та технологій;
  6. Завадська Тетяна Олександрівна, за особливі успіхи у вивченні екології;
  7. Павлюк  Василь–Владислав  Вячеславович, за особливі успіхи у вивченні фізичної культури;
  8. Пушинський Богдан Валерійович, за особливі успіхи у вивченні Захисту Вітчизни;
  9. Симчук Тарас Ігорович, за особливі успіхи у вивченні фізичної культури;
  10. Скворцов Богдан Олександрович, за особливі успіхи у вивченні біології, екології, історії України, всесвітньої історії, економіки;
  11. Ткачук Богдана Віталіївна, за особливі успіхи у вивченні фізичної культури;
  12. Худзик Михайло Тарасович, за особливі успіхи у вивченні економіки та фізичної культури;
  13. Яремаі Володимир Віталійович, за особливі успіхи у вивченні інформатики, економіки, астрономії, фізичної культури, Захисту Вітчизни

 

2.УХВАЛИЛИ:

1. Нагородити Похвальною грамотою «За особливі досягнення  у вивчені окремих предметів»:

  1. Гайдук Богдану Олександрівну, за особливі успіхи у вивченні екології та художньої культури;
  2. Годик Ірину Вікторівну, за особливі успіхи у вивченні екології;
  3. Денисюка Владислава Сергійовича, за особливі успіхи у вивченні екології та біології;
  4. Дмитрука Володимира Леонідовича, за особливі успіхи у вивченні технологій;
  5. Дубець Ірину Володимирівну, за особливі успіхи у вивченні англійської мови, інформатики та технологій;
  6. Завадську Тетяну Олександрівну, за особливі успіхи у вивченні екології;
  7. Павлюку Василю-Владиславу Вячеславовичу, за особливі успіхи у вивченні фізичної культури;
  8. Пушинському Богдану Валерійовичу, за особливі успіхи у вивченні Захисту Вітчизни;
  9. Симчуку Тарасу Ігоровичу, за особливі успіхи у вивченні фізичної культури;
  10. Скворцову Богдану Олександровичу, за особливі успіхи у вивченні біології, екології, історії України, всесвітньої історії, економіки;
  11. Ткачук Богдані Віталіївні, за особливі успіхи у вивченні фізичної культури;
  12. Худзику Михайлу Тарасовичу, за особливі успіхи у вивченні економіки та фізичної культури;
  13. Яремі Володимиру Віталійовичу, за особливі успіхи у вивченні інформатики, економіки, астрономії, фізичної культури, Захисту Вітчизни.

 

Голова педагогічної ради:                                В.В.Зінчук

 

Секретар:                                                           І.В. Гарбар

Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 50 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: