Вівторок, 19.02.2019, 17:48

«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 1 » Педрада 28.02.2018
Педрада 28.02.2018

“Найбільше значення не те, що учень використовує

новітні технології, а те, як це використання

сприяє підвищенню рівня його освіченості”.

С. Ерманн

Сьогодні в Україні відбувається процес становлення нової системи освіти, зорієнтованої на входження у світовий освітній простір, з’являється поняття цифрової грамотності або інформаційної компетентності. Кожен учитель мусить уміти орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію й оперувати нею відповідно до власних потреб і вимог сучасного високотехнологічного суспільства. Саме це питання висвітлювалося на педагогічній раді «Використання сучасних інформаційних технологій – якісний інструмент розвитку мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку в контексті компетентнісного підходу до навчально-виховного процесу».

Доповідач, заступник директора з навчально-виховної роботи, Чонка Н.Є. проінформувала про стан комп’ютеризації освітнього закладу, застосування сучасних методик викладання за допомогою ІКТ, вміння навчати через інтегроване значення  у освітньому процесі, про зміст, нові методики та формування інформаційних компетентностей педагогічного колективу.

Роботою методичних об’єднань, своїми здобутками поділилися учителі закладу: Гань Т.А., Волощук В.Ф., Пилипюк Т.О., Бабій І.П., Хамула О.В., Стависька Н.І., Гарбар І.В., Бочковський В.Д..

Педагогічний колектив прийшов до висновку, що сучасний учитель – це творча особистість, яка повинна бути активною, комунікабельною, динамічною, працездатною, впевненою у собі, толерантною, високо компетентною.

Голова педагогічної ради, директор школи Зінчук В.В. підвів підсумки засідання та подякував за плідну творчу співпрацю.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 264 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 1.0/1