Неділя, 05.05.2024, 01:00

Головна » 2019 » Грудень » 13 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

«Безумство – діяти по старому

і чекати на нові результати»

А.Ейнштейн

Якісна освіта стає сьогодні визначальним чинником світового розвитку, однією з обов’язкових умов успішного існування країни. Теперішній час є «епохою знань», що вимагає генерування та реалізації нових ідей та освітніх проєктів школи нового тисячоліття – Нової Української Школи. А Нова школа потребує нового вчителя, який може стати агентом змін.

Такими особистостями є педагоги нашого закладу: творчі, ініціативні, постійно прагнучі до самовдосконалення. Підтвердженням цього стала педагогічна рада «Розвиток інноваційного мислення педагога, як умова його професійної компетентності».

Директор школи Володимир Зінчук висловив думку, що інноваційна діяльність – є основою педагогічної майстерності, професійного зростання, а головне – вчитель є невід’ємним учасником творення компетентної, розвиненої особистості, інноватора, патріота.

Чергове засідання педагогічної ради відбулося у формі вернісажу думок, під якого були застосовані різні інтерактивні та тренінгові педагогічні вправи. Чонка Неля, заступник директора з навчально-виховної роботи, зосередила увагу учасників засідання на змісті та сутності якісної освіти – стандарту нового покоління, проаналізувавши готовність вчителя до роботи із здобувачами освіти, до пошуково-дослідницької та проєктної діяльності, створила узагальнений «професійний портрет» сучасного, компетентного вчителя, відзначила методи формування ключових компетентностей.

Своїм досвідом роботи поділилися педагоги школи: Стависька Н.І., Бойко Б.Є., Тимчук С.І., Пасічник Л.А., Жаловага І.Л., Луговська О.Я., Волощук В.Ф.,    Рузак Р.В., Касько І.О.

Педагогічний колектив дійшов висновків, що освітні технології мають відповідати викликам часу, орієнтуватися на прогресивні педагогічні досягнення, ідеї, формувати у школярів основи моральності, духовної культури, прагнення до навчання, сприяти реалізації парадигми сучасного навчання і виховання, творчій самореалізації всіх учасників освітнього процесу.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 379 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 3.5/2