Понеділок, 13.05.2024, 23:48

«  Квітень 2019  »

Головна » 2019 » Квітень » 4 » Окружний звіт художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів»
Окружний звіт художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів»

Дитячий голос в школі,

Як гомін весняний.

Диво – доля дарує мені.

Той дарунок зі щастя зітканий,

Радість світла у кожному дні.

В дитячому голосі – молодість світу,

У співі дитячому – квітів розмай,

То окраса Землі – наші діти,

То майбутнє твоє рідний край !

Саме такими словами було розпочато окружний огляд художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів».

Флеш-моб «З Україною у серці» виконав танцювальний гурт «Патріот» керівники Ольга Кухарук та Надія Гайдук.

Ведучі свята – учениця 10-Г класу Янюк Андріана та учень 10-Г класу Цехош Сергій, звернулись до усіх присутніх свята з вірою в майбутнє України:

Вірю в майбутнє твоє, Україно,

В небо блакитне і жовті поля,

Вірю в майбутнє твоє, Батьківщино,

Рідна, кохана, єдина земля!

У виконанні  ансамблю середніх класів прозвучала пісня “Рушникова доля” на слова та музику  Зої Красуляк  (керівник Ігор Касько).

Забродоцька Юлія учениця  ЗОШ І-ІІІ ст. с.Озерці виконала пісню “Україно моя” на слова та музику Ксенії Ващишин ( Керівник: Інна Гладун)

Ансамбль старшокласниць виконав пісню “Наша родина” на слова та музику Наталії Май (Керівник: Інна Гладун)

Гумореску Остапа Вишні “Що таке свиня?!”,  прочитали  переможці обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», учасники зразкової літературно-драматичної студії «Симфонія слова» Марія Цьопко та Дарія Ріполовська (Керівник Любов Бойко).

«Дивний сон» та «Смішинки» читав Богдан Бойко, переможець обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» у номінації «Власні усмішки», учасник зразкової літературно-драматичної студії «Симфонія слова» (Керівник Любов Бойко).

У виконанні ансамблю середніх класів ЗОШ І-ІІІ ст. с.Озерці прозвучала пісня на слова та  музику Ростислава Галагана “Хай радіють усі”  (Керівник: Інна Гладун.)

Круковська Тетяна, учениця ЗОШ І-ІІст. с.Скобелка  подарувала усім присутнім пісню “Рідна мова” на слова та музику Оксани Сеник (Керівник: Інна Гладун).

Пісню «Сумна легенда» , з репертуару гурту «Новий день»  виконав  Бойко Богдан, переможець обласного конкурсу «Срібні дзвіночки» (Керівник Ігор Касько).

Танцювальний колектив середніх класів ЗОШ І-ІІІ ст. с.Озерці виконав хореографічну композицію «Черемшина»,  присвячену пам’яті Квітки Цісик, (Керівник Зоя Попович).

У виконанні ансамблю сопілкарів прозвучала « Закарпатська полька» (Керівник Ігор Касько)

Пісню «Рідна серцю Україна!», на слова Н.Стельмах, музику С.Стельмах виконав дует у складі Соломії Мартинюк та Алли Узарук (Керівник Олександр Пилип’юк.)

Вірш Лесі України «Віче», прочитала Софія Давидюк, переможець обласного конкурсу читців поезії Лесі Українки (Керівник Галина Пилип’юк.)

Театралізоване дійство за творами Тараса Григоровича Шевченка «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине»,  виконала зразкова літературно-драматична студія «Симфонія слова», (Керівники Любов Бойко, Ігор Касько)

У виконанні вокальної групи молодших класів прозвучала пісня «Дитинство» на слова О.Краєвського, музику Р.Воронкова  (Керівник Олександр Пилип’юк)

Пісню «Селебрейшин» , виконав Богдан Бойко активний учасник районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Яскраві діти України»  (Керівник Ігор Касько)

Хореографічна замальовка  у виконанні учнів 6Г класу (Керівник Світлана Оніщук Бацмай)

Пісня «Весняний вальс» на слова і музику Наталії Май, виконав ансамбль старшокласниць (керівник Ігор Касько)

«Веснянки» виконав фольклорно-етнографічний колектив «Оберіг» (керівник Раїса Рузак )

Пісня «Мріємо» з репертуару Світлани Канюк прозвучала у виконанні  переможеця районного конкурсу «Срібні дзвіночки» Марії Цьопко (керівник Ігор Касько)

Пісню «Українські козаки», на слова та  музику Валентини Шевченко , виконало тріо у складі Анни Кривчук, Наталії Мартинюк, Анастасії Собуцької. (Керівник КаськоІ.О.)

У виконанні хору учнів 6-11 класів прозвучали пісні «Волинь моя, квітуча сторона» на слова та музику Галини Васіної, «Україна мати» на слова та музику Ніколо Петраша (Керівник Касько І.О.)

З вітальним словом звернувся до усіх присутніх директор школи-гімназії В.В.Зінчук.

Підсумки підвела голова журі, методист районного відділу освіти, молоді та спорту О.С. Підлужна.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 491 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0