П`ятниця, 24.11.2017, 08:48

Окружний звіт художньої самодіяльності

Дитинство різнобарвне, щасливе,

Яскраве, простодушне, галасливе,

Воно ще поряд зовсім недалеко,

Та вже летить у вирій мов лелеки.

Саме такими словами було розпочато окружний огляд художньої самодіяльності «Веселковий світ дитинства».

Тріо у складі Артвинської Ірини, Мартинюк Наталії, Собуцької Анастасії, виконали пісню «Зачекай, моє дитинство» (керівник Касько І.О.).

Ведучі свята – учениця 11-Г класу Кметь Валентина та вчитель фізкультури Хамула Олександр Володимирович, звернулись до усіх присутніх, що найбільше у всьому світі хочуть, щоб ні війни, ні голоду, ніхто й ніде не знав, щоб кожен день до кожного приходив як весна.

У виконанні лауреата обласного конкурсу української сучасної пісні «Срібні дзвіночки» Бойка Богдана (керівник Пилип’юк О.І.), прозвучала пісня «Я не хочу гратись у війну». Учні 6-9 класів взяли участь у флеш-мобі «За мир у всьому світі».

Окрасою заходу став майстерний спів хору основної та старшої школи.

Активними учасниками звіту були:

- дует у складі Новосада Д. та Мельник К., ансамбль  молодших та середніх класів учнів ЗОШ І-ІІ ступеня с. Скобелка (керівник Гладун І.В.);

- фольклорний колектив «Оберіг», лауреат обласного конкурсу фольклорних колективів (керівник Рузак Р.В.);

- ансамбль сопілкарів, лауреати обласного конкурсу «Калинова сопілка» (керівник Касько І.О.);

- ансамбль учнів 6-7 класів «Дзвіночки» (керівник Касько І.О.);

- ансамбль старшокласниць (керівник Касько І.О.);

- Гайдук Анна, учасник обласного конкурсу української сучасної пісні «Срібні дзвіночки» (керівник Касько І.О.);

- вокальна група дівчат молодших класів «Перлинка» та хлопців «Козаченьки» (керівник Пилип’юк О.І.);

- Тимчук Анна, лауреат районного конкурсу української сучасної пісні «Срібні дзвіночки» (керівник Пилип’юк О.І.);

- танцювальний колектив «Усмішка» (керівник Юзва О.В.);

- Кметь Валентина, учасниця районного конкурсу читців поезій Лесі Українки (керівник Пилип’юк О.І.).

Завершився звіт піснею «У нас є все», у виконанні хору учасників основної та старшої школи. Заступник директора з виховної роботи Бойко Л.О. подякувала керівникам за підготовку. З вітальним словом звернувся до усіх присутніх директор школи-гімназії В.В.Зінчук.

Підсумки підвела голова журі, методист районного відділу освіти, молоді та спорту О.С. Підлужна.

Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 84 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0