Понеділок, 21.05.2018, 09:55

«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 23 » Окружний огляд-звіт художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів»
Окружний огляд-звіт художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів»

18 квітня 2018 року у школі-гімназії відбувся окружний огляд-звіт художньої самодіяльності

Дитячий голос в школі,

Як гомін весняний.

Диво – доля дарує мені.

Той дарунок зі щастя зітканий,

Радість світла у кожному дні.

В дитячому голосі – молодість світу,

У співі дитячому – квітів розмай,

То окраса Землі – наші діти,

То майбутнє твоє рідний край !

Саме такими словами було розпочато окружний огляд художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів».

Флеш-моб підготовлений керівниками Гайдук Н.В. та Юзвою О.В. виконував танцювальний гурт «Патріот».

Ведучі свята – учениця 10-Г класу Ріполовська Дарія та учень 9-Г класу Цехош Сергій, звернулись до усіх присутніх з побажаннями:

Хай не забудеться ніколи

Окрилений піснями день

Й залишиться на добру згадку

Віночок всіх наших пісень…

У виконанні лауреатів районного конкурсу української сучасної пісні «Срібні дзвіночки» Бойка Богдана, Цьопко Марії, (керівник Касько І.О.), Тимчук Анни (керівник Пилип’юк О.І.) прозвучали пісні «Хлопчик рок-ен-рол», «Україно моя», «Весна».

Окрасою заходу став майстерний спів хору основної та старшої школи.

Активними учасниками звіту були:

- дует у складі Тимчук Анни та Мартинюк Соломії, ансамбль молодших класів (керівник Пилип’юк О.І.);

- ансамбль молодших та середніх класів учнів ЗОШ І-ІІ ступеня с. Скобелка,  ЗОШ І-ІІІ ст. с.Озерці, та соло у виконанні Іванюк Валерії (керівник Гладун І.В.);

- літературно-драматична студія «Симфонія слова», учасник обласного фестивалю зразкових колективів (керівник Бойко Л.О.) та танцювальний колектив «Усмішка» (керівник Юзва О.В.);

- ансамбль сопілкарів, учні 5-В класу «Калинова сопілка» (керівник Касько І.О.);

- ансамбль учнів 6-х класів «Дзвіночки» (керівник Касько І.О.);

- ансамбль старшокласниць (керівник Касько І.О.);

- Присяжна Анна, лауреат районного конкурсу читців поезій Тараса Шевченка, Бойко Богдан,  переможець обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», учасники зразкової літературно-драматичної студії «Симфонія слова» (керівник Бойко Л.О.).

Завершився звіт піснею «Грай, музико», у виконанні хору учнів основної та старшої школи та ансамблю сопілкарів 5-В класу. Заступник директора з виховної роботи Бойко Л.О. подякувала керівникам за підготовку. З вітальним словом звернувся до усіх присутніх заступник директора з навчально-виховної роботи школи-гімназії В.Д.Бочковський.

Підсумки підвела голова журі, методист районного відділу освіти, молоді та спорту О.С. Підлужна.

Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 68 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0