Вівторок, 26.09.2017, 22:53

.

«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 4 » Новорічний ранок «Зима щедра святами» у 3-х класах
Новорічний ранок «Зима щедра святами» у 3-х класах

30 грудня відбувся новорічний ранок в учнів 3-А та 3-Б класів, підготовлений класними керівниками Бабій О.Г. та Босою Н.П. разом з учителем музики Пилип’юком О.І.

За давніми українськими звичаями діти відтворили зустріч свята Чудотворця Миколая, Різдва Христового, Нового року.

Глядачі зустріли: Чарівну Ніч, Антипка, Ангелів та Козака, добрих та чемних українських дітей, які найбільше мріють про мир і щастя для України. Майстерно ці ролі виконали такі учні: Касько Уляна, Жаловага Назар, Тимчук Анна, Поліщук Анастасія, Гороть Станіслав, Саноцька Анастасія, Кучкарук Станіслав.

Птахів та звіряток у новорічному лісі чекала пригода. Зима (Шкорбатюк Дарина) та Нічка (Саноцька Анастасія) вкрали Новорічка (Івашко Богдана). Але дружні мешканці лісу – Зайчики (Лотвін Олександр, Ростанюк Юрій), Синичка (Янюк Олена), Сорока (Шевчук Софія), Ведмідь (Вітрів Олександр), Горобчик (Жаловага Назар) і Білочка (Федонюк Адріана) врятували його та весело зустріли Новий рік.

В українській хаті господарі (Ковальчук Роман та Боярчук Вікторія) разом зі своїми дітьми (Кулешею Олександром та Жук Даніелою) з радістю зустрічали Різдво, вітали колядників та щедрувальників. Звучали віншування на добро, здоров’я та достаток  від учнів 3-Б класу.

На завершення свята Старий рік (Данилюк Максим) висловив надію, що Новий рік зможе подолати людську байдужість та посіє в серцях людей мир і любов, правду і щастя. На заході лунали новорічні пісні, колядки та щедрівки. Учасники дійства підготували гарні костюми разом зі своїми батьками. Це підтримало святковий настрій. Зі словами вдячності й вітання з наступаючим Новим 2017 роком і Різдвом Христовим звернулась до всіх присутніх у залі заступник директора з навчально-виховної роботи Бойко Л.О.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 45 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0