П'ятниця, 29.03.2024, 09:12

«  Червень 2017  »

Головна » 2017 » Червень » 14 » Незабутні переспіви останнього дзвінка
Незабутні переспіви останнього дзвінка

26 травня 2017 року відлунав у стінах навчального закладу відлунав спів малинового останнього дзвоника, який сповістив учнів про перехід до наступного класу, а для випускників - про закінчення школи. На урочисту лінійку окрім вчителів, учнів, випускників, завітали їх батьки, гості, які розділили із школярами радісні хвилюючі миті у їх житті. Привітати колектив школи-гімназії прийшли голова райдержадміністрації Любов Матвєєва, заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець. Вони бажали випускникам щасливої життєвої дороги, успіхів, удачі та вдалих перших кроків у самостійному житті, висловила надію, що молоде покоління зробить гідний внесок у розбудову нашої держави. Світлана Євтихіївна урочисто вручила на потреби школи сертифікат на комп’ютер. Зі словами Божого благословення до всіх присутніх звернувся настоятель Свято-Вознесенського храму отець Валерій. Представники фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Віра Баландіна та Людмила Марадевич вручили учням за досягнуті результати протягом навчального року путівки у дитячий табір «Артек Буковель». Одержимих колег, учнів-розумників і батьків, гостей вітав директор навчального закладу Володимир Зінчук.

За підсумками результативної роботи протягом навчального року було визнано і нагороджено почесним званням «Учитель року 2017» вчителя інформатики Давидюка Віталія Саватійовича та почесним званням «Учень року 2017» ученицю 11-А класу Гайдук Анну. Всіх вчителів зі святом привітав учень 4-А класу Богдан Бойко піснею «Подяка вчителям».

Заступник директора з виховної роботи Любов Бойко у своїй промові зупинилася на тісній співпраці навчального закладу із фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», а також підвела підсумки  участі у проекті «Творча молодь – наше майбутнє. Життєтворчі виміри виховного простору через систему музичного виховання».  Подякувала батьківській громадськості, фонду Ігоря Палиці, а також спонсорам і меценатам за сприяння у придбанні музичної апаратури.

Слова вдячності за тісну співпрацю линули від колег Горохівського коледжу ЛНАУ. Ведучі свята Марія Мартинюк та Дорощук Роман  повертали у щасливе дитинство всіх, хто пережив колись незабутні хвилини останнього дзвінка. Слова вітання випускникам дарували учні перших класів, перша вчителька Наталія Боса, класний керівник Лариса Янюк та батьки випускників Леонід Кравчук та Ірина Гребенюк.  Під мелодію останнього дзвінка у руках  маленьких першокласниць Ангеліни Семенюк та Аліни Панасюк й випускника школи Тараса Коби мріялося, щоб в усіх прийдешніх поколінь українців було мирне небо. Радісно-щемливо звучав прощальний вальс. Останній дзвоник пролунав, попереду вступ до вишів. Хай вам щастить, дорогі випускники!

Категорія: Традиції школи | Переглядів: 657 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0