Понеділок, 20.05.2024, 05:43

«  Квітень 2013  »

Головна » 2013 » Квітень » 29 » Науково-практична конференція
Науково-практична конференція

24 квітня 2013 року в НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів відбулася науково-практична конференція «Українсько-польські відносини в контексті сучасної європейської інтеграції». Мета конференції:»Формування у молодого покоління національно-культурної свідомості, вивчення історико-культурних надбань України в контексті євроінтеграційних процесів.

Офіційно відкрив та привітав учасників конференції директор закладу – Зінчук Володимир Володимирович.

Вітинська О.Ф.- завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Горохівської райдержадміністрації ознайомила учасників з Програмою конференції.

Міський голова м. Горохів Годик В.Л. розповів про міжнародне співробітництво громади міста Горохів.

Стрільчук Людмила Василівна - кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Східноєвропейського Національного університету імені Лесі Українки виступила з доповіддю «Українсько-польські гуманітарні взаємини, як невід’ємна складова сучасних міжнародних відносин».

Викладачі Петрович В.В., Понєдєльнік Л.А., Гарбарук А.С. та студентка СНУ ім..Л.Українки  Ключук Ю. виступили з доповідями про контакти, культурне життя, вивчення польської мови на Волині та Горохівщині.

Викладач Горохівського коледжу ЛНАУ Жельчик О.М. та студент агрономічного відділення  Суднік С. розповіли про міжнародне співробітництво між Горохівським коледжем ЛНАУ та спілкою шкіл м. Смоляйни Республіки Польща.

Клачук О.В.- учитель польської мови та учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія» м. Горохів Янюк Оксана розповіли про «Роль Товариства польської культури ім..Єви Фелінської м. Горохів у відновлення польсько-українських традицій» та про співробітництво на рівні органів місцевого самоврядування м. Горохів та Республіки Польща.

Директор закладу Зінчук В.В. подякував учасникам та організаторам конференції  та вручив їм іменні сертифікати.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 1656 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0