П`ятниця, 24.11.2017, 08:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Форма входу

Пошук

Календар

«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наше опитування

Чи подобається Вам сайт нашої школи???
Всього відповідей: 321
Головна » 2017 » Травень » 30 » Наказ про підсумки роботи педагогічного колективу з обдарованими учнями в 2016-2017 навчальному році
11:07
Наказ про підсумки роботи педагогічного колективу з обдарованими учнями в 2016-2017 навчальному році

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА  І-ІІІ СТУПЕНЯ – ГІМНАЗІЯ» м. ГОРОХІВ

НАКАЗ

10.05.2017р.                                     м. Горохів                                        № 100

Про підсумки роботи педагогічного колективу з обдарованими учнями в 2016-2017 навчальному році

 На виконання концептуальних положень  Національної доктрини розвитку освіти, затвердженої Указом Президента України від 17.04.2002 р. № 347/2002 щодо розвитку дитячої обдарованості, наказу директора школи від 01.09.2016 року № 174 «Про організацію роботи з обдарованими учнями в 2016-2017 навчальному році» в школі розроблено систему пошуку інтелектуально та творчо обдарованих дітей, залучення їх до активної навчально-виховної роботи, самоосвіти, науково-дослідної діяльності, а також фізичного розвитку та розвитку мистецьких обдарувань.

Як показав аналіз результатів участі учнів школи в учнівських олімпіадах, конкурсах, оглядах, фестивалях і змаганнях, НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів у поточному навчальному році здобув 54 призових місць на ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіадах, 16 призових місць на ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіадах, 3 – на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, 5 призерів на обласній інтернет-олімпіаді з програмування.

Виходячи з підсумків роботи педагогічного колективу з обдарованими учнями за 2016-2017 навчальний рік

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити подяку та нагородити  Почесною грамотою школи учнів, які стали  переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, обласних конкурсів та турнірів:

  1. Гайдук Анну, ученицю 11-А класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, хімії, переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН (секція валеологія), переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, хімії;
  2. Антонюка Дмитра, учня 11-Г класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та обласної інтернет-олімпіади з програмування, переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій,астрономії, фізики;
  3. Гайдук Богдану, ученицю 10-Г класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН (секція ботаніка), переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології;
  4. Ярему Володимира, учня 10-Г класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, обласної інтернет-олімпіади з програмування, переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики, фізики;
  5. Дубець Ірину, ученицю 10-Г класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови, англійської мови, переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови, англійської мови, української мови та літератури;
  6. Гребенюк Оксану, ученицю 11-Г класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, англійської мови, астрономії;
  7. Кравчука Любомира, учня 11-А класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, обласної інтернет-олімпіади з програмування, переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології;
  8. Савку Івана, учня 8-Г класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;
  9. Ріполовську Дарію, ученицю 9-Г класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови,   переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, німецької мови, англійської мови;
  10. Пасічника Івана, учня 8-Г класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, обласної інтернет-олімпіади з програмування, переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій;
  11. Вавринюка Максима, учня 8-Г класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, обласної інтернет-олімпіади з програмування, переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій;
  12. Зайця Владислава, учня 8-Г класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, математики, біології, фізики;
  13. Гудзенка Дениса, учня 6-В класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;
  14. Колесник Уляну, ученицю 7-Г класу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, української мови та літератури;
  15. Карпевич Анастасію, ученицю 10-Г класу, переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН (секція гідрологія)
  16. Кошлая Віталія, учня 9-Г класу, переможця обласної інтернет- олімпіади з програмування;
  17. Команду переможців обласного турніру юних істориків (капітан команди Скворцов Богдан, учень 10-Г класу);
  18. Команду переможців обласного турніру юних винахідників та раціоналізаторів (капітан команди Дубець Катерина, учениця 11-Г класу);
  19. Клеху Марію, ученицю 8-А класу, переможця обласного конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва державної символіки у номінації «Герб України»;
  20. Музику Іванну, ученицю 8-А класу переможця обласного конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва державної символіки у номінації «Герб України»;
  21. Корінецького Богдана, учня 7-Г класу, переможця обласного конкурсу «Повітряні змії»

2. Оголосити подяку за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад таким учням школи:

  1. Годик Ірині, учениці 10-Г класу (польська мова, німецька мова )
  2. Сегеді Каріні, учениці 8-Г класу (німецька мова)
  3. Натанчук Соломії, учениці 11-Г класу ( німецька мова);
  4. Касько Анні, учениці 7-Г класу (фізика)
  5. Кузмінській Олександрі, учениці 8-Г класу (англійська мова);
  6. Курді Інні, учениці 11 класу (трудове навчання);
  7. Скворцову Богдану, учню 10-Г класу (економіка, історія);
  8. Кошлаю Віталію, учню 9-Г класу (інформатика, інформаційні технології);
  9. Вольчинському Павлу, учню 9-Г класу (хімія, біологія);
  10. Билиню Олегу, учню 9-Г класу (фізика, математика);
  11. Денисюку Владиславу, учню 10-Г класу(біологія);
  12. Степанюку Володимиру, учню 9-Г класу (економіка, географія);
  13. Круковській Марії, учениці 9-Г класу (хімія, трудове навчання);
  14. Дубець Катерині, учениці 11-Г класу (економіка);
  15. Морозу Дмитру, учню 4-А класу (математика);
  16. Бойко Дмитру, учню 4-А класу (математика);
  17. Павлюку Василю-Владиславу, учню 10-Г класу переможцю І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН (секція всесвітня історія);

3. Оголосити подяку переможцям районного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика:

  1. Колесник Уляні, учениці 7-Г класу;
  2. Тимчуку Дмитру, учню 4-А класу.

4. Оголосити подяку переможцям районного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка:

  1. Ковальчук Ангеліні, учениці 6-Г класу;
  2. Дубець Ірині, учениці 10-Г класу;
  3. Блажко Юлії, учениці 5-Г класу;
  4. Касько Юлії, учениці 11-Г класу;
  5. Марцинковській Ладі, учениці 7-В класу;
  6. Сегеді Каріні, учениці 8-Г класу.

5.   Оголосити подяку переможцям районних літературних конкурсів:

           1. Кметь Валентині, учениці 11-Г класу;

           2. Давидюк Софії, учениці 7-Г класу

6. Оголосити подяки переможцям районних, учасникам обласних художньо-мистецьких конкурсів, виставок декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, активним учасникам районного конкурсу художньої самодіяльності, таким учням та колективам школи:

  1. Гуцик Тетяні, учениці 6-В класу;
  2. Карпевичу Тарасу, учню 8-Г класу»;
  3. Круковській Марії, учениці 9-Г класу;
  4. Колесник Уляні, учениці 7-Г класу;
  5. Устяк Софії,  учениці 7-В класу;
  6. Янюку Олександру, учню 6-В класу;
  7. Івашко Олені, учениці 7-В класу;
  8. Хмільовській Катерині, учениці 8-Г класу;
  9. Присяжній Анні, учениці 8-Г класу;
  10. Гайдук Богдані, учениці 10-Г класу;
  11. Лізаровій Анастасії, учениці 6-В класу;
  12. Лищишиній Олександрі, учениці 6-Г класу;
  13. Антонюк Аліні, учениці 7-В класу;
  14. Слободській Лілії, учениці 7-Г класу;
  15. Цехошу Сергію, учню 8-Г класу;
  16. Степанюку Володимиру, учню 9-Г класу;
  17. Острій Мар’яні, учениці 9-Г класу;
  18. Кулеші Ірині, учениці 9-Г класу;
  19. Кулеші Мар’яні, учениці 9-Г класу;
  20. Цьопко Марії, учениці 9-Г класу;
  21. Біді Андріані,учениці 9-Г класу;
  22. Билиню Олегу, учню 9-Г класу;
  23. Гороть Оксані, учениці 8-Г класу;
  24. Бичук Анастасії, учениці 8-А класу;
  25. Синюку Роману, учню 7-В класу;
  26. Збиралю Павлу, учню 7-В класу;
  27. Сороці Олександру, учню 6-В класу;
  28. Омарову Петру, учню 5-Г класу;
  29. Бойку Богдану, учню 4-А класу;
  30. Корінецькому Назару, учню 9-Г класу;
  31. Бойко Роману, учню 5-А класу;
  32. Тимчук Анні, учениці 3-А класу;
  33. Гайдук Анні, учениці 11-А класу;
  34. Ромащук Ірині, учениці 8-А класу;
  35. Борисовій Галині, учениці 8-А класу;
  36. Басай Іванні, учениці 11-А класу;
  37. Хору учнів основної та старшої школи (староста Ріполовська Дарія);
  38. Ансамблю сопілкарів (староста Щебетюк Дмитро);
  39. Фольклорно-етнографічному колективу «Оберіг» (староста Цьопко Марія);
  40. Команді КВК «Юні інспектори руху» (капітан Мартинюк Марія);
  41. Команді учасників фестивалю «Молодь обирає здоров’я» (капітан Гребенюк Наталія)

7.  Оголосити подяку учасникам обласних спортивних змагань «Веселі старти» серед учнів 3-4 класів: капітан команди Панасюк Анна.

8. Оголосити подяку команді футболістів за перемогу у районних змаганнях з міні-футболу у складі: 

Яреми Володимира, учня 10-Г класу

Годика Володимира, учня 11-А класу

Какашвілі  Ігоря, учня 11-Г класу

Яреми Артема, учня 11-Г класу

Павлюка Василя, учня 10-Г класу

Прищука Павла, учня 11-А класу

Пузиревського Андрія, учня 11-Г класу

Степанюка Володимира, 9-Г класу

та нагородити грамотою капітана команди Прищука Павла.

9. Оголосити подяку команді баскетболістів юнаків (за перемогу у районних змаганнях) у складі:

                                Прищука Павла, учня 11-А класу

Годика Володимира, учня 11-А класу

Ярему Володимира, учня 10-Г класу

Степка Павла, учню 11-А класу

Мірошниченка Владислава, учню 11-А класу

Кравчука Любомира, учня 11-А класу

Симчука Тараса, учня 10-Г класу

та нагородити грамотою капітана команди Годика Володимира.

10. Оголосити подяку команді волейболістів юнаків (за перемогу у районних змаганнях) у складі:

                                 Прищука Павла, учня 11-А класу

Годика Володимира, учня 11-А класу

Ярему Володимира, учня 10-Г класу

Степка Павла, учню 11-А класу

Мірошниченка Владислава, учню 11-А класу

Худзика Михайла, учня 10-Г класу

Симчука Тараса, учня 10-Г класу

Бондарука Олександра, учня 9-А класу

та нагородити грамотою капітана команди Ярему Володимира.

11. Оголосити подяку команді баскетболістів серед дівчат за перемогу у районних змаганнях:

                    Басай Іванні, учениці 11-А класу

Цьопко Тетяні, учениці 10-А класу

Устяк Софія, учениці 7-В класу

Захарчук Христині, учениці 8-Г класу

Молочник Юлії, учениці 10-А класу

Ткачук Богдані, учениці 10-Г класу

Гороть Оксані, учениці 8-Г класу

Остап’юк Софії, учениці 7-Г класу

Бабіляс Дарині, учениці 7-А класу

та нагородити грамотою капітана команди Басай Іванну.

12. Оголосити подяку команді з настільного тенісу за перемогу у районних змаганнях:

           Кравчуку Любомиру, учню 11-А класу

Захарчук Христині, учениці 8-Г класу

Вовняру Віталію, учню 10-А класу

Вітрів Анні, учениці 8-Г класу

та нагородити грамотою капітана команди Захарчук Христину.

13. Оголосити подяку переможцям районного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Моя Батьківщина - Україна»:

1. Експедиційному загону 10-А класу, напрямок «Геологічними стежками України» (староста Узарук Юлія);

2. Експедиційному загону 6-Г класу, напрямок «Географія рідного краю» (староста Ткаліченко Ганна);

               3. Експедиційному загону 7-Г класу, напрямок «З батьківської  криниці» (староста Колесник Уляна).

14.Оголосити подяку та нагородити Почесною грамотою школи за результативну підготовку учнів до обласних учнівських олімпіад, турнірів та конкурсів таких учителів:

  1. Давидюка Віталія Саватійовича
  2. Зінчук Галину Йосифівну
  3. Пукас  Людмилу Василівну
  4. Чонку Неонілу Євгеніївну
  5. Савку Ларису Іванівну
  6. Гань Тамару Афанасіївну
  7. Дубець Галину Андріївну
  8. Гарбар Ірину Володимирівну
  9. Пасічник Ларису Антонівну
  10. Жаловагу Ірину Леонідівну
  11. Тимчук Наталію Василівну
  12. Бортніка Віктора Івановича
  13. Органістій Лілії Олексіївні
  14. Трачуку Олександру Петровичу

15.Оголосити подяку за результативну підготовку учнів до районних предметних олімпіад, конкурсів, змагань таким учителям:

  1. Волощук Валентині Федорівні
  2. Гамалійчук Надії Ростиславівні
  3. Тимчуку Сергію Івановичу
  4. Янюк Лесі Богданівні
  5. Янюк Асі Миколаївні
  6. Пилипюк Галині Володимирівні
  7. Повзуну Володимиру Миколайовичу
  8. Клачук Ользі Василівні
  9. Хамулі Олександру Володимировичу
  10. Солоненко Оксані Йосипівні
  11. Каську Ігору Олександровичу
  12. Пилип’юку Олександру Івановичу
  13. Кулеші Марії Василівні
  14. Босій Наталі Павлівні
  15. Рузак Раїсі Володимирівні

               16. Бояркевич Аллі Василівні

               17. Бойко Любові Олександрівні

               18. Юзві Ользі Володимирівні

               19. Чернець Ларисі Миколаївні

               20. Тимчук Аллі Іванівні

               21. Притулюк Людмилі Василівні

               22. Луговській Оксані Ярославівні

16. Оголосити подяку лауреату районного конкурсу «Вчитель року-2017» у номінації «Початкові класи» Антонюк Ларисі Володимирівні.

17. За підсумками роботи протягом 2016-2017 навчального року визнати «Учителем року 2017» Давидюка Віталія Саватійовича, учителя інформатики.

18. За підсумками олімпіад, конкурсів, турнірів визнати «Учнем року 2017» Гайдук Анну, ученицю 11-А класу.

19. Провести свято обдарованості «Сузір’я талантів» 19.05.2017року в актовій залі школи.

20. Призначити відповідальними за збереження життя і здоров’я учнів під час проведення свята класних керівників 3-11 класів.

21. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи                                                                               В.В.ЗІНЧУК

Чонка 21980

Категорія: Методична робота | Переглядів: 184 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: