Вівторок, 19.02.2019, 18:40

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 26 » Мотивований у школі – успішний в житті
Мотивований у школі – успішний в житті

В рамках реалізації загальношкільного проекту «Мотивований в школі – успішний в житті» нещодавно в освітньому закладі з метою професійної орієнтації здобувачів освіти відбулася цікава зустріч з випускниками Станіславом та Любомиром Кравчуками.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор школи В.В. Зінчук.

Своєму лекторію брати дали образну назву: «Свій хліб. Їжа для роздумів напередодні дороги в студентське життя». Практично корисні поради Кравчуків, які вони викладали без писаних текстів, на конкретних прикладах і фактах із свого життя, сприймалися старшокласниками з великою цікавістю та увагою.

Станіслав – студент Київського національного медичного університету імені О.О. Богомольця у своєму виступі наголосив, що в кожного юнака чи дівчини повинна бути своя мрія. Крилами цієї мрії має бути те, що подобається робити постійно, що приносить задоволення і буде корисне людям. Любомир - студент юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, зосередив увагу на важливості навчання в школі, на чому необхідно сконцентруватися в найпершу чергу. Любомир особисто переконався, що слід старанно готуватися до ЗНО, брати участь у його пробному складанні.

Старшокласники дякували братам Кравчукам дружніми і бурхливими оплесками, потисками рук за цікаву зустріч.

Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 129 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0