П`ятниця, 24.11.2017, 08:51

«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Квест «Туристичними стежками»
Квест «Туристичними стежками»

Згідно плану виховної роботи і в рамках загальношкільного проекту «Мотивований в навчанні – успішний у житті», у нашому навчальному закладі відбувся квест «Туристичними стежками», присвячений Всесвітньому дню туризму, який ми святкуємо 27 вересня. У квесті взяли участь дві команди - «Меридіан» та «Мандрівники». Учні 6-В та 6-Г класів змагалися за титул найкмітливіших і найвитриваліших туристів.

Метою проведення квесту було:

• ознайомити учнів з тонкощами пішохідного туризму;
  • згуртувати  дітей   в єдину  команду, об’єднавши  усіх  її учасників єдиною творчою діяльністю;
  • закріпити набуті географічні та туристичні знання, уміння і навички;
  • розвивати фізичні якості: силу, швидкість, витривалість, гнучкість, прищеплювати любов до географії та бажання вивчати цей предмет;
  • пропагувати  здоровий  спосіб життя.

Квест підготували та провели учитель географії Чернець Л.М. та студент-практикант географічного факультету Львівського національного університету ім..І.Я.Франка Притула Роман Володимирович.

На початку гри її ведучий Притула Р.В. ознайомив учнів з історією виникнення туризму та відзначення Всесвітнього Дня туризму, а також розповів про найдавніших та найбільш відомих мандрівників й ознайомив учнів з видами туризму.

Команди взяли участь у кількох конкурсах.

Перший конкурс -  « Розминка капітанів». Як відомо, без карти у мандрівці не обійдеться жоден турист. Завданням капітанів було на швидкість із шматочків карти зібрати карту Ураїни.

Другий конкурс - « Розминка команд». В цей час, коли капітани обох команд старалися відновити карту, учасники квесту змагалися, хто більше знає слів на туристську тематику.

Третій конкурс - «Зберись  в похід». У цьому конкурсі основним завданням було правильно скласти рюкзак.

Четвертий конкурс - «Турист завжди стежку знайде». Учасники долали смугу перешкод.

П’ятий конкурс - « Рибалка». Це завдання полягало у добуванні їжі.

Шостий конкурс - « Розкладаємо багаття». Після того, як  добули їжу, потрібно розкласти багаття.

Сьомий конкурс - «Забави біля ватри». Це інтелектуальний конкурс, у якому туристи змагалися у відгадуванні загадок про відомих мандрівників, мореплавців, способи орієнтування на місцевості та предмети туризму.

Під завершення квесту журі підрахувало кількість балів кожної команди. Ведучий оголосив команду-переможця. Переможці і учасники отримали медалі «Юний турист». Перемогу здобула команда учнів 6-В класу «Меридіан».

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 35 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0