Понеділок, 13.05.2024, 07:41

«  Червень 2021  »

Головна » 2021 » Червень » 9 » Конференція пошукової роботи
Конференція пошукової роботи

Відповідно до Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, Концепції національно-патріотичного виховання та з метою вдосконалення патріотичного і громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях українського народу, вивчення історії школи, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до активної діяльності  і вивчення культурної спадщини в нашому ліцеї створені пошукові загони. Щороку вони звітують про виконану роботу. На завершення навчального року відбулась підсумкова конференція пошукової роботи за такими напрямками:

5-ті класи(Бойко Б. Є., Янюк А. М.) «Лідери учнівського самоврядування». Загін доповнив інформацією свою роботу про основні етапи творення та функціонування учнівського самоврядування.

6-ті класи (Зінчук Г. Й., Органіста Л. О., Сарновська Н. В.) «Профспілкова організація школи». Здобувачі освіти більшу увагу звернули на поглиблення теми діячів профспілки.

7-мі класи (Бояркевич А. В., Янюк Л. Б.) «Дирекція школи». Загін доповнив своє дослідження відео-роботою «Інтерв’ю з адміністрацією школи».

8-мі класи ( Пилипюк Г. В., Ютіна Л. В., Хамула О. В.) «Гімназійні класи». Дослідна група надала розлогу доповідь про гімназійні класи, їхні здобутки, подальше життя учнів. Окремо потрібно згадати, що це останні гімназисти школи. Експедиційні загони представили відео-презентації "Життя учнівських колективів".

9-ті класи (Солоненко О. Й., Пасічник Л.А., Чернюк В.С.) « Вчителі нашої школи». Пошуковий загін розповідали про вчителів нашої школи починаючи від її відкриття в 1975 році.

10-ті класи (Дубець Г. А., Савка Л.І.) «Учасники конкурсу «Учитель року»». Учні доповнили свою пошукову роботу дослідженням про переможця обласного етапу конкурсу "Учитель року" в номінації «Математика» - Жаловагу Ірину Леонідівну.

11-ті класи (Тимчук А. І., Рузак Р. В.) «Дослідження історії вулиці Шевченка». В цікавій формі здобувачі освіти розповіли про основні історичні моменти «життя вулиці»: будівлі, перейменування, пам’ятки.

Також класні колективи поповнювали новими матеріалами фонд музею школи « Випускники школи».

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 180 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0