Понеділок, 20.05.2024, 15:14

Головна » 2015 » Грудень » 30 » Ювілей школи
Ювілей школи

Добридень, свято дороге!

Добридень,свято веселкове! Вітаєм ,школо, нині ми тебе!

Моє дитинство золоте, зі святом!

Саме такими словами розпочалося свято «Школо моя, священна колиска науки, любові, добра», яке відбулося 22 грудня з нагоди 40-річного ювілею навчального закладу в рамках Тижня школи. Школа гостинно зустріла поважних гостей: керівників району, батьківську громадськість, випускників, учителів, учнів, працівників школи. Урочисто й піднесено прозвучав Гімн школи- гімназії, створений учителями С.С.Пилипюк  та І.О.Каськом. Всі учасники свята, з цікавістю, з душевним щемом, а більшість з них зі спогадами переглядали фільм про відкриття навчального закладу 1 вересня 1975 року.

Ведучі свята – вчителі Хамула О.В., Жаловага І.Я. розповіли, як через 28 років за розпорядженням голови райдержадміністрації  реорганізовано школу  у 2003 році в навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -  гімназія» м. Горохів.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять першого директора Гураша С.С., директора  Лопачака Р.Й.,  заслуженого вчителя України Фещака В.В., усіх педагогічних працівників, випускників, учня-випускника Феотистова Сергія, учасника АТО, яких немає в живих.

«У плеяді 4-ох директорів немало важливих подій в історії нашого навчального закладу є віхами управлінської діяльності С.С.Пилип’юк, яка очолювала школу з 2008 по 2010 роки », - лилося з вуст ведучих.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся  В.В. Зінчук, який працює  директором понад 14 років.

На святі була згадана мудра команда  управлінців-заступників директорів : Климчук В.Д., Демчук М.М., Смаль М. А., Фещак В.В., Міндюк Г.М., Іванчук Т.П., Мельничук Л.П.,    Пилип’юк С.С. , Зінчук Г.Й.,  Бояркевич  А.В. ,  Ковальчук М.М.

Від ветеранів педагогічної праці слово мала Климчук В.Д.

Слова вдячності адресувались діючим заступникам директора – Банері З.А., Чонці Н.Є., Бойко Л.О., всім тим, хто вдало поєднує зусилля тих, хто навчає і тих, хто вчиться т всі можливості освітнього середовища .

Цьогоріч славний ювілей школи святкували 58 педагогів, серед яких 30 - вчителі вищої кваліфікаційної категорії, 7 -  старші вчителі, 14 -  вчителі-методисти, 4 – відмінники освіти, а також вітання линуло  й до 17 працівників, які створюють комфортні умови в навчальному закладі (це технічний та обслуговуючий персонал). На святі згадувались і 14 випускників, які повернулись у стіни рідної школи.

Від перших випускників слово мали Вітинський Б.Й. та Зелюк М.Є.

Щирі вітання звучали від голови райдержадміністрації , голови Піклувальної ради, випускниці Матвєєвої Л.М., голови районної ради Щерблюка Т.В., міського голови Годика В.А., від керівників Горохівської освіти – начальника відділу Білика В.І. та від голови райкому профспілки Карп’як Є.В.

Однією   з яскравих сторінок нашого навчального закладу, - згадувалось на святі, - є укладання Договорів про співпрацю з вищими навчальними закладами, розширення освітнього середовища, дружні партнерські стосунки з педагогічним колективом загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №1 імені І.Я.Франка.

До слова запрошувались від представників вищих навчальних закладів, в.о. директора Горохівського коледжу Львівського  національного аграрного університету, випускник школи Жельчик О.М. та директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 1 ім. І.Я. Франка Савчук В.М.

Від батьківської громадськості слова вдячності були висловлені членами Піклувальної ради Адамчук Г.М. та Краков’як О.В.

Хвилини приємного відпочинку усім присутнім дарували учні школи пісенними та хореографічними номерами. А оскільки свято відбувалося напередодні Різдва Христового, то щирі вітання були від фольклорно-етнографічного колективу «Оберіг», лауреатів обласного конкурсу «Колядок і щедрівок – 2015».

«Тож нехай у стінах панує дух злагоди, інтелігентності, нехай рідна школа плекає знання, віру, щедрість і милосердя»,  - побажали ведучі на завершення свята.

Категорія: Навчально-виховна робота | Переглядів: 493 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0