Середа, 19.12.2018, 00:02

«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 29 » Юні актори школи-гімназії – кращі на Волині
Юні актори школи-гімназії – кращі на Волині

Нещодавно село Лище Луцького району раділи багатьом гостям: Блиснути аматорською майстерністю, щоб перемогти на обласному конкурсі театральних колективів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, у цей населений пункт приїхало 11 самобутніх театрів із міст Володимира- Волинського, Нововолинська, Луцька, Горохова, а також із Володимир-Волинського, Луцького, Горохівського, Ківерцівського і Рожищенських районів.

Приємно відзначити, що переможцем одноголосно журі визнало зразкову літературно-драматичну студію «Симфонія слова» нашого освітнього закладу.

До перемоги школярів проводжав директор Володимир Володимирович Зінчук. керівник цього театрального дитячого колективу Любов Олександрівна Бойко вибрала разом із юними артистами для постановки  п’єсу-водевіль Миколи Альбіковського «Жартівниця». Ролі у ній неповторно зіграли 11-класники, активні учасники студії «Симфонія слова» Марія Цьопко, Дарія Ріполовська, Роман Дорощук, Володимир Степанюк. Окрасою вистави був танцювальний колектив «Перлинка» учителя ритміки Надії Володимирівни Гайдук у складі: Уляни Шикунець, Ілони Конєвої, Даніели Жук, Сергія Смаги, Романа Ковальчука, Миколи Бондарука. Гарні декорації були підготовлені вчителями трудового навчання Лілею Олексіївною Органістою та Олександром Петровичем Трачуком. Музичне оформлення здійснив вчитель музичного мистецтва Ігор Олександрович Касько. За кулісами юних аматорів підтримувала і допомагала у сценічних нюансах вчитель початкових класів Лариса Зіновіївна Дашкевич.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 38 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0