П'ятниця, 26.04.2024, 21:29

«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 18 » Інформація про тиждень мистецтв
Інформація про тиждень мистецтв

Вже стало доброю традицією у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» останній тиждень І семестру присвячувати мистецтву. І цей навчальний рік також не став винятком. Відповідно до плану було розроблено і проведено багато заходів .

Було випущено шкільну стіннівку «Методичний вісник кафедри естетичних дисциплін» під девізом «У кожній дитині - сонце, тільки дайте йому світити!», де учасники навчального процесу змогли ознайомитися із пріоритетними напрямками роботи кафедри,її досягненнями.

Одним із найважливіших напрямків роботи кафедри, направленої на підвищення мотивації до навчання, є робота із обдарованими дітьми. Так у школі лише за І семестр відбулося 11 загальношкільних виставок-конкурсів дитячого малюнка. Наші діти взяли участь у 5 районних та 5 обласних конкурсах- виставках дитячих творчих робіт. Це такі обласні конкурси як:

1. «Безпека дитини- добробут країни» - учениця 7-В класу Лізарова Анастасія
  2. «Посміхніться щиро Вишні» - учениця 8-Г класу Колесник Уляна
  3. «Казковий художник» - учні 9-Г класу Хмільовська Катерина та Цехош Сергій
  4. «Таланти ІІІ тисячоліття» - учениця 11-Г класу Гайдук Богдана,  учениця

9-Г Хмільовська Катерина, учениця 8-Г Івашко Олена

1. До Дня Захисника України «Безпечна Україна»: Блажко Юлія учениця 6-Г класу, учні 8-Г класу Колесник Уляна, Давидюк Софія, Івашко Олена,  учениця 6-Г класу    Свідерська Христина, учениця 10-Г класу Ріполовська Дарина ,учениця  7-Г класу Узарук Вікторія.

Наші  щирі вітання призеру обласного конкурсу дитячого малюнку «Казковий художник» учениці 9-Г класу Хмільовській Катерині!

Діти нашої школи із радістю постійно беруть участь в акціях «Намалюй малюнок воїну АТО» та «Напиши лист воїну АТО».

Учні є постійними учасниками та переможцями конкурсу пісні «Срібні дзвіночки». Так у окружному конкурс «Срібні дзвіночки» перемогу цьогоріч здобули учень 5-В класу Бойко Богдан та учениця 10-Г класу Цьопко Марія.

За ініціативи директора Володимира Володимировича Зінчука в рамках тижня мистецтв був проведений майстер –клас для вчителів образотворчого мистецтва округу початкових класів із Заслуженим працівником культури Парахіним Василем Григоровичем. Майстер традиційного народного мистецтва, ентузіаст відродження народної культури, засновник знаменитої художньої мистецької школи у селі Журавники В.Г.Парахін відтворює традиції волинської культури. Більше 15 років виповнюється колекції дитячих робіт, виставка якої проходить зараз у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м. Горохова. Діти, які відвідали цю виставку, дивувалися щирому вираженні почуттів , простоті і  душевності художніх робіт. Василь Парахін намагається передати дітям усе, чого пізнав за своє життя, сіяти в дитячих душах любов до культури рідної землі. Він знає, що у кожній людині дрімає творець, тож потрібно розвивати і примножувати дитячі здібності.

Окрім того, на протязі тижня мистецтв працювала «Майстерня Діда Мороза» по виготовленню новорічних атрибутів власноруч під керівництвом Органістої Л.О. та Трачука О.П.  Діти із захопленням взяли участь у виставці –конкурсі на кращу новорічну витинанку переможець Музика Владислав, учень 3-А класу, на кращу зроблену ялиночку (Степанюк Ірина, 5-В клас), на кращу новорічну іграшку (Блажко Юлія, 6-Г клас), на кращу новорічну листівку (Борисюк Ольга, 5-В клас), на кращого різдвяного ангела (Пріщенко Ірина, 6-Г клас).

Вчитель образотворчого мистецтва Бояркевич А.В. разом із дітьми організували і провели виставку новорічних малюнків та плакатів «Новий рік вже у нашій хаті», виставку-конкурс на кращу сніжинку «Вальс сніжинок»  (переможець – учениця 4- А  класу Шевчук Софія). Учні 11-Г класу переглянули відеожурнал «Перлини світової  культури».  Із великим захопленням діти 6-В, 5-В та 5-Г класів грали у гру брейн-ринг «Що ти знаєш про мистецтво?»

Учнівські колективи школи разом із своїми наставниками долучилися до святкового прикрашання шкільних коридорів, класних кімнат, актової та спортивної зали, новорічних ялиночок. І тут їхня фантазія не знала меж!

Вчителі музики Касько І.О. та Пилип’юк О.В. доклали усіх зусиль, щоб зробити новорічні святкування наших дітей веселими, співочо-музичними та цікавими. Їм допомагали класні керівники та вчитель хореографії, педагог-організатор Юзва О.В.

Тиждень, присвячений мистецьким обдаруванням і талантам наших дітей, запам’ятається їм надовго!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 489 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0