Середа, 08.05.2024, 12:01

«  Вересень 2021  »

Головна » 2021 » Вересень » 3 » День Знань
День Знань

У День Знань, 1 вересня 2021р, подвір’я Горохівського ліцею№2 Горохівської МР  наповнилося радісним гомоном. Цей день завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій, несподіваних зустрічей, це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Традиційний День Знань щороку перетворюється на велику і радісну подію. Головними героями свята є 52  першокласники, яких привели батьки й зустріли перші вчителі – Дашкевич Л.З. та Стависька Н.І.. На урочисте свято юних школярів супроводжували найстарші жителі шкільної родини знань 49 11-тикласників разом з класними керівниками Савкою Л.І. та Дубець Г.А.

Свято Першого дзвінка розпочалося молитвою за участю декана Горохівського деканату настоятеля Свято-Вознесенського храму отця Андрія. Квіти вдячності до хранительки освітнього закладу Божої Матері поклали школярі 1-х класів Мартинчук Ірина, Вихованець  Назарій та учні 11-х класів Ліщишина Олександра, Янюк Олександр.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто звеличив нашу землю, захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність , суверенітет і територіальну цілісність,  завдяки кому наше життя зігріте сонячним сяйвом і безхмарною мирною блакиттю небес. Квіти до Меморіальної дошки випускника школи Сергія Олександровича Феоктистова поклали учні 11-х класів Юрчук Соломія та Зелінський Роман та учні 1-х класів Юрчук Олександра та Рощина Дмитро.

Директор школи Зінчук Володимир Володимирович привітав присутніх на святі учнів, учителів, батьків , гостей з початком нового навчального року        й побажав сил, наснаги, терпіння, натхнення та успіхів.

В урочистих заходах з нагоди Дня Знань у нашому освітньому закладі взяли участь міський голова Віктор Леонідович Годик, офіцер Горохівського військового комісаріату Микола Ростиславович Бернацький. Міський голова Годик В.Л. вручив нагороду активному учаснику мистецьких заходів, переможцю  конкурсів  різних етапів , учню 9А класу Бойку Богдану та його наставнику, вчителю музичного мистецтва Пилипюку О.І..

До своїх діток з вітальним словом звернулись батьки Грищук О.О. та Климюк А.О..

Гарну атмосферу свята створили учні початкових класів флешмобом "Любіть Україну".

Усім присутнім на святі запам’ятався виступ першокласників. Святкового настрою додали синьо-жовті кульки .

Перший дзвінок в цьому навчальному році дали 11-класник Краков'як Денис, Сарновська Аліна та 1-класники Кізлик Олександра та Якобчук Михайло.

Окрасою свята стало музичне вітання Бойка Богдана  та Собуцької Анастасії "Тобі, Україно!". Свято промайнуло яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так потужно, сплітаючи в одне ціле шкільну родину. Ведучими були учні 9-х класів Бойко Богдан та Шевчук Валентина. На згадку про початок шкільного життя  одинадцятикласники для першокласників вручили подарунки.

Свято продовжилось першим уроком приуроченим 30-річчю Незалежності України.

1 урок у 3Б класі, урок-подорожі "Україна - єдина країнеа. Це наше і це твоє"

Вчителі Власюк Л.П., Капустинська Я.І.

Категорія: Традиції школи | Переглядів: 191 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0