Вівторок, 14.05.2024, 11:13

«  Квітень 2019  »

Головна » 2019 » Квітень » 17 » День здоров’я
День здоров’я

У нашій суспільній свідомості  панує одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я  і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження.

7 квітня - міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. Перше святкування цього дня  відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя.
     З метою формування в учнів ціннісного ставлення до себе, здорового способу життя, проведення змістовного відпочинку  у школі-гімназії м. Горохів був проведений День здоров’я для учнів 1- 9 класів.

Традиційно день розпочався з загальношкільної лінійки, на якій було оголошено план роботи на день. Учні 2-В і 7-Г класів, разом з своїми класними керівниками (Ставиською Н.І. та Гарбар І.В.), ознайомили усіх присутніх з історією виникнення Всесвітнього Дня здоров’я і провели рухливу зарядку під музику.

День здоров’я запам’ятався учням рухом, активністю і різноманіттям естафет, які були проведені тренерами-вчителями та учнями –старшокласниками. Молодші школярі мали змогу займатися на десяти секціях, вранці, в яких одинадцятикласники проводили веселі ігри.

Після молодших школярів, роботу по секціях зайняли учні 5-9 класів. Для них також проводились спортивні змагання, цікаві брейн-ринги. Під час розваг, учасників чекав смачний перекус під назвою «Тee time».

День здоров’я фільмувався нашими школярами: відеооператором Касько Ольгою (11-Г клас) та фотографами Кузьмінською Олександрою (10-г клас) та Дідиком Олександром (9-Г клас), які зуміли по-новому через кадр зафіксувати те, що відбувалось. Також, впродовж дня, за музичний супровід відповідала Присяжна Анна (10-Г клас), яка цим створила настрій і зарядила учнів позитивною енергією між перервами в роботі по станціях.

Висловлюємо щиру подяку всім тим учням 10-11 класів, які активно залучились до роботи, були старанними помічниками тренерів на кожній зі станцій. Адже кожна справа буде вдалою лиш тоді, коди відчувається командна робота, а вона саме такою і вийшла!

Під час проведення різноманітних занять у секціях учні усвідомили, як важливо розвивати всі складові здоров’я: духовну, інтелектуальну, емоційну, фізичну, психологічну. Усі учасники заходу отримали позитивний заряд енергії, адже переможених не було. Цей день став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя. І, в кінці Дня, було створення «фотофлешмобу» у вигляді великого серця на подвір’ї нашої школи, що безсумнівно стане одним з яскравих спогадів цього дня у майбутньому.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 560 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0