П'ятниця, 17.05.2024, 07:41

«  Вересень 2023  »

Головна » 2023 » Вересень » 19 » День спорту та здоров'я "Олімпійці серед нас"
День спорту та здоров'я "Олімпійці серед нас"

День спорту та здоров’я «Олімпійці серед нас»

З метою формування в учнів ціннісного ставлення до себе, здорового способу життя, проведення змістовного відпочинку в нашому освітньому закладі  проходив День спорту та здоров’я «Олімпійці серед нас».

На святковій лінійці, Вчитель фізкультури Лац Валерій Михайлович ололосив план роботи на день та маршрути кожного класу. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор школи Валентин Дмитрович Бочковський.

День здоров’я запам’ятався учням рухом, активністю і різноманіттям естафет, які були організовані та проведені тренерами-вчителями та учнями –старшокласниками 10-11их класів. Кожен клас  розпочинав свій шлях на певній станції.  На станції «Настільний теніс» (Солоненко О. Й.) учні мали змогу навчитись грати в цю гру. Цікавою була станція «Легка атлетика» (Лац В. М.). Здобувачі освіти мали змогу повправлятися з метання списа та диска, пробігти короткі дистанції. Але найцікавішим було поспілкуватися Хамазою Оленою – майстром спорту з метання молота, чемпіонкою України. Гостя свята поділилась своїм досвідом та вміннями: розповіла про легку атлетику, вчила правильно поводитись зі спортивними снарядами.

Інші станції були не менш цікавими. Учні вчились в’язати вузли, орієнтуватися на місцевості (станція «Туризм». Вчителі: Волощук В.Ф., Чернець Л. М.), , грали волейбол (станція «Волейбол». Вчитель: Солоненко О.Й.) та футбол (станція «Мініфутбол». Вчитель: Кузмич Н.І.). На станції «Позитивчик» проводилися заняття з елементами гри, станція "Медична допомога (Сестра медична: Орисюк М.І., вчитель: Бортнік В.І.) вчилися надавати першу медичну допомогу.

Класні керівники початкових класів з  молодшими школярями мали змогу провести цікаві ігри та спортивні естафети.

Висловлюємо щиру подяку всім тим учням 10-11 класів, які активно залучились до роботи, були старанними помічниками тренерів на кожній зі станцій. Адже кожна справа буде вдалою лиш тоді, коди відчувається командна робота, а вона саме такою і вийшла!

Під час проведення різноманітних занять учні усвідомили, як важливо розвивати всі складові здоров’я: духовну, інтелектуальну, емоційну, фізичну, психологічну. Усі учасники заходу отримали позитивний заряд енергії, адже переможених не було. Цей день став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 54 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0