Середа, 24.04.2024, 20:05

«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 13 » Декада педагогічної майстерності
Декада педагогічної майстерності

Згідно річного плану роботи гімназії, з метою активізації творчого потенціалу педагогів, впровадження сучасних педагогічних досягнень науки, удосконалення їх фахової майстерності, ознайомлення з методичними надбаннями, уроками, у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» м. Горохів проходила декада педагогічної майстерності. Цього року декада підпорядкована темі «Атестація — майстерність і зрілість».

Під час декади було проведено панораму творчих уроків «Сучасний урок — потреба чи необхідність?»

Учителі, які атестуються – Бортнік В.І., Бочковський В.Д., Волощук В.Ф., Іванчук Т.П., Пукас Л.В., Чернець Л.М., забезпечують високу результативність та якість своєї роботи, на своїх відкритих уроках, виховних годинах продемонстрували сучасні освітн6і технології, інтерактивні форми організації активної спільної діяльності учителя і здобувача освіти. Уроки були проведені на високому методичному рівні, з використанням нестандартних форм роботи, зумовлені специфікою цілей, змісту і технологій навчання. Під час уроків педагогічні працівники показали себе фахівцями справи, продемонстрували володіння інноваційними педагогічними технологіями, вміння їх використовувати. Учителі підготували мультимедійні презентації до уроків і обрали інтерактивні форми і методи роботи, які допомогли краще розкрити творчий потенціал кожного здобувача освіти.

Під час декади педагогічної майстерності учителі ще раз впевнилися у тому, що педагогічна діяльність – це передусім діяльність творча. Без творчості неможливі ні виховний, ні освітній процеси. Бо подібно до того, як скульптор ліпить свої скульптури, художник пише картини, а ювелір обробляє коштовне каміння, учитель творить нову особистість, яка житиме в цьому суспільстві, стане його невід'ємною часткою.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 517 | Додав: buh-bah | Рейтинг: 0.0/0